SELENIA WR 5W40 2L Zobacz większe

SELENIA WR 5W40 2L

OLE000783

Nowy produkt

SELENIA WR 5W40 5L to Olej na bazie wyselekcjonowanych składników syntetycznych do silników diesel ssących i turbosprężarkowych wyposażonych w komorę wstępnego spalania i wtrysk bezpośredni

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


76,99 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

PRZEZNACZENIESAMOCHODY OSOBOWE
KLASA LEPKOŚCI5W40
RODZAJ OLEJUSYNTETYCZNE
POJEMNOŚĆ2L

Więcej informacji

SELENIA WR 5W40

SELENIA WR 5W40 5L to Olej na bazie wyselekcjonowanych składników syntetycznych do silników diesel ssących i turbosprężarkowych wyposażonych w komorę wstępnego spalania i wtrysk bezpośredni. Jest odpowiedni do każdego rodzaju silników diesel ostatniej generacji (common-rail) osiągających wysokie obroty i dużą moc użytkową dzięki szczególnym dodatkom, które zapewniają całkowitą ochronę silnika i wydłużoną skuteczność urządzeń do doładowania, zmniejszają zużycie części, utrzymują warstwę ochronną oleju pomiędzy pracującymi częściami niezależnie od warunków eksploatacji.

Olej SELENIA WR został skomponowany z precyzyjnie dobranych i wyważonych składników o właściwościach myjących i dyspregujących, które pozwalają na zmniejszanie ilości osadów, produktów spalania i osadów węglowych, przez co zapewnia optymalną pracę silnika. 

Parametry lepkościowe 5W-40 pozwalają na stosowanie produktu w ekstremalnych temperaturach.  Zmniejszone zużycie paliwa i redukcja emisji spalin;

* Stabilność termiczna;

* Redukcja zużycia;

* formuła "air release" gwarantująca lepsze osiągi silnika z popychaczami hydraulicznymi;

* Szczególnie zalecany jest do silników JTD lub common rail, które uzyskują wysokie obroty i dużą moc użyteczną. Z tego też powodu olej poddawany jest tam znacznemu naprężeniu termicznemu i mechanicznemu, ale wysoko wyselekcjonowane i specjalne składniki zapobiegają utlenianiu i zapewniają skuteczność oleju nawet w takich warunkach pracy.

Pojemność : 2L

  • Opinie
  • Koszt dostawy

    Brak metod dostawy dla tego produktu.

    Napisz opinię

    SELENIA WR 5W40 2L

    SELENIA WR 5W40 2L