Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Rodzaj maszyny
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Maszyny polerskie

Maszyny polerskie

Maszyny polerskie

Świat samochodów, a szczególnie świat dbania o detale i szczegóły wyglądu auta to nieskończone możliwości. Podstawą dbania o wygląd są jednak narzędzia i takie akcesoria samochodowe jak maszyny polerskie do samochodu. To one umożliwiają doprowadzenie auta do perfekcji estetycznej.

Wśród maszyn do polerki aut wyróżniamy różne rodzaje, w zależności od sposobu ich pracy rynek proponuje maszyny polerskie rotacyjne, orbitalne, czy planetarne. Oferta opiera się też o sposób zasilania. Tak znajdziesz maszyny polerskie pneumatyczne i elektryczne. Jedno jest pewne. Celem każdej z nich jest doprowadzenie lakieru samochodu do blasku, a nawet efektu lustrzanej tafli. Jaka maszyna polerska będzie dobra na początek, a jaka dla zaawansowanego fachowca?

Maszyna polerska do lakieru musi mieć cechy dobrego sprzętu. To przecież wpływa na jakość wykonanej pracy, Twoją satysfakcję, ale też istotne jest bezpieczeństwo. Dlatego proponujemy w naszym sklepie przekrój dostępnych na rynku maszyn polerskich do samochodu: dual action, rotacyjne i orbitralne. Z każdym z tych trzech rodzajów poradzi sobie osoba początkująca, a fachowiec nie będzie miał problemu w obsłudze. Co więcej, dbamy o to, żeby każde narzędzie z proponowanych w Galon oleje było najwyższej jakości.

Tego typu akcesoria do samochodów muszą mieć najwyższą jakość, bo pracują z człowiekiem i na wysokobudżetowym materiale jakim jest lakier samochodu. Dlatego znajdziesz na naszych półkach propozycje dobrych i sprawdzonych firm: RUPES, Evoxa, czy Lare.

Szukając odpowiedniej maszyny polerskiej do samochodu trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki jak: twardość lakieru, efekt jaki będzie zadawalający dla Ciebie, to z jakim woskiem, czy pastą polerską chcesz pracować.

Jeśli zależy Ci na całościowym, precyzyjnym procesie polerowania i czyszczenia auta dopasuj maszynę polerską do swoich potrzeb razem z nami. Sięgnij po maszyny polerskie, które Ci proponujemy. W razie wątpliwości pomożemy w doborze, skonsultujemy, przeprowadzimy przez zawiłości danych technicznych.

Indeks: AKC002526

Evoxa

EVOXA HDC 15 - polerka Dual Action

Evoxa HDC15 – to duża polerka mimośrodowa typu Dual Action o skoku 15 mm, przeznaczona do użytku profesjonalnego. W porównaniu do poprzedniej serii HDA, wprowadzono bardzo dużo zmian konstrukcyjnych przekładających się na efektywność pracy i jej komfort.

Cena podstawowa 1 379,00 zł Cena 1 103,20 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AKC002527

Evoxa

EVOXA HDC 21 - polerka Dual Action

Evoxa HDC21 – to duża polerka mimośrodowa typu Dual Action o skoku 21 mm, przeznaczona do użytku profesjonalnego. W porównaniu do poprzedniej serii HDA, wprowadzono bardzo dużo zmian konstrukcyjnych przekładających się na efektywność pracy i jej komfort.

Cena podstawowa 1 379,00 zł Cena 1 103,20 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie