Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Rodzaj maszyny
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Maszyny polerskie

Maszyny polerskie

Maszyny polerskie

Świat samochodów, a szczególnie świat dbania o detale i szczegóły wyglądu auta to nieskończone możliwości. Podstawą dbania o wygląd są jednak narzędzia i takie akcesoria samochodowe jak maszyny polerskie do samochodu. To one umożliwiają doprowadzenie auta do perfekcji estetycznej.

Wśród maszyn do polerki aut wyróżniamy różne rodzaje, w zależności od sposobu ich pracy rynek proponuje maszyny polerskie rotacyjne, orbitalne, czy planetarne. Oferta opiera się też o sposób zasilania. Tak znajdziesz maszyny polerskie pneumatyczne i elektryczne. Jedno jest pewne. Celem każdej z nich jest doprowadzenie lakieru samochodu do blasku, a nawet efektu lustrzanej tafli. Jaka maszyna polerska będzie dobra na początek, a jaka dla zaawansowanego fachowca?

Maszyna polerska do lakieru musi mieć cechy dobrego sprzętu. To przecież wpływa na jakość wykonanej pracy, Twoją satysfakcję, ale też istotne jest bezpieczeństwo. Dlatego proponujemy w naszym sklepie przekrój dostępnych na rynku maszyn polerskich do samochodu: dual action, rotacyjne i orbitralne. Z każdym z tych trzech rodzajów poradzi sobie osoba początkująca, a fachowiec nie będzie miał problemu w obsłudze. Co więcej, dbamy o to, żeby każde narzędzie z proponowanych w Galon oleje było najwyższej jakości.

Tego typu akcesoria do samochodów muszą mieć najwyższą jakość, bo pracują z człowiekiem i na wysokobudżetowym materiale jakim jest lakier samochodu. Dlatego znajdziesz na naszych półkach propozycje dobrych i sprawdzonych firm: RUPES, Evoxa, czy Lare.

Szukając odpowiedniej maszyny polerskiej do samochodu trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki jak: twardość lakieru, efekt jaki będzie zadawalający dla Ciebie, to z jakim woskiem, czy pastą polerską chcesz pracować.

Jeśli zależy Ci na całościowym, precyzyjnym procesie polerowania i czyszczenia auta dopasuj maszynę polerską do swoich potrzeb razem z nami. Sięgnij po maszyny polerskie, które Ci proponujemy. W razie wątpliwości pomożemy w doborze, skonsultujemy, przeprowadzimy przez zawiłości danych technicznych.

Indeks: L5315

K2

K2 MASNER Polerka Elektryczna

Elektryczna polerka z możliwością płynnej regulacji obrotów. Charakteryzuje się niskim poziomem wibracji oraz wysoką ergonomią. Posiada elektroniczny układ łagodnego startu oraz stałą szybkość obrotową bez względu na nacisk.

Cena 289,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie