Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Woski i sealanty do lakieru

Woski i sealanty do lakieru

Nie istotne czy jesteś profesjonalnym detailingerem czy szukasz na tzw. użytek domowy środka, który zadba o lakier twojego samochodu. Zapewne dość szybko spotkasz się, a może już się spotkałeś z kosmetykami z grupy wosków i sealantów do lakieru samochodowego. O ile wosk brzmi jakoś przyjaźniej, o tyle sealant to termin który może być nie do końca jasny. Ważne jest, żebyś wiedział co wybrać z oferty sklepów, aby skutecznie zadbać o auto. Obydwa terminy i wosk samochodowy i sealant do karoserii są często używane  jednocześnie w opisie na etykiecie tego kosmetyku samochodowego. Dlatego zapraszamy do naszej oferty a wiedze podajemy na tacy.
Wosk do lakieru samochodowego – brzmi dość znajomo. Woski występują w naturze. Woski użyte w kosmetykach samochodowych określane są dzięki temu jako woski naturalne, a często jako woski roślinne na bazie carnauba. Jeżeli walczysz o osiągnięcie jak największego błysku lakieru użyj wosków naturalnych i takie produktu proponujemy  w naszym sklepie. Z naszej oferty polecamy Meguiars gold class carnauba paste wax 311g G7014. To produkt brytyjski i faktycznie realizuje to, co zapewnia producent. To bogata mieszanka odżywek polerujących z twardą ochroną polimeru i faktycznie daje swietny efekt zwierciadlany i długotrwałym woskiem samochodowym.

Prócz wosków naturalnych na rynku znajdziesz również produkty, w których nazwach zawiera się wosk hybrydowy do lakieru.

Jaka jest różnica. Wosk hybrydowy to po prostu mieszanka wosków naturalnych z syntetycznymi. W ten sposób producenci kosmetyków samochodowych wyszli na przeciw oczekiwaniom klientów. Nie każdy jest „fanem” naturalnego wosku. Z połączenia światów powstały woski hybrydowe
Od wosków hybrydowych czas przejść do sealantów. Ta tajemnicza nazwa to nic innego jak wosk syntetyczny do lakieru samochodowego. Nie jest to związek chemiczny, który spotkamy w naturze. Są produktem laboratoryjnym, ale opracowane technologie dają ich trwałość na około 3-6 miesięcy.

Sealanty do lakieru są trwałe, ale za cenę końcowego efektu – lustrzaność i stopień połysku lakieru  w tym przypadku jest mniejszy niż uzyskany z wosków naturalnych. Głównym zadaniem sealantów była lepsza ochrona lakieru. My polecamy sealant, który znajdziesz w naszej ofercie ADBL Synthetic Spray Wax 1 L- wosk na mokro. To mieszanka syntetycznych polimerów, łatwa w aplikacji i niezwykle trwale chroniąca lakier Twego auta.

To, co wybrać czy wosk samochodowy, czy sealant zależy od potrzeb i celu , w jakim kupujesz kosmetyk do lakieru. My w naszym sklepie posiadamy rozbudowana ofertę jednych i drugich, w różnych konsystencjach, kolorach i o różnych możliwościach. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszych półek i wyboru tego najpotrzebniejszego dla Twojego auta.

Indeks: KOS001103

K2

K2 Proton 200g - Wosk Carnauba - twardy wosk

K2 Proton to najwyższej jakości wosk ochronny do lakieru samochodowego wyprodukowany na bazie najtwardszego wosku występującego w naturze – Carnauba. Nadaje lakierowi niesamowity, lustrzany połysk, wzmacnia i pogłębia kolor.

Cena 44,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h