Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Szpachlówki wypełniające

Szpachlówki wypełniające

Masa szpachlowa, popularnie nazywana jest po prostu szpachlówką, albo szpachlą samochodową. Przeznaczona jest do uzupełniania dziur i ubytków w karoserii i innych częściach samochodu.

Wśród proponowanych szpachlówek wypełniających rozróżnia się właściwie dwa rodzaje:

    • pierwszy to masy szpachlowe gotowe
    • drugi to tzw. dwuskładnikowe masy szpachlowe.

Obydwie formy dostępne są w ofercie Galon oleje.

Inne rozróżnienie, niezwykle istotne przy zakupie szpachlówki wypełniającej to te, które oparte jest o skład. Również na naszych półkach spotkasz:

    • szpachle z włóknem szklanym,

    • szpachle z aluminium.

Z tych pierwszych polecamy kilka produktów, ale szczególną uwagę warto zwrócić na NOVOL Szpachlówka Fiber. To właśnie szpachla wzmocniona szklanymi włóknami, dzięki czemu posiada bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną i dobrą zdolność wypełniania nierówności i otworów. Szpachla z włóknem szklanym ma niską elastyczność, dlatego stosuje się ją do niewielkich powierzchni.

Nieco inaczej ma się kwestia szpachli z aluminium, a w zasadzie z aluminiowym proszkiem. Ten typ szpachli stosuje się tam, gdzie elementy szpachlowane mają kontakt z wysoką temperaturą. Aluminium w szpachli umożliwia zachowanie odporności mechanicznej z jednoczesną elastycznością masy. Szpachle z aluminium na półkach w Galon oleje to  m.in. produkty z firmy Boll.

Kwestia doboru szpachli samochodowej w lakiernictwie jest oparta o wiele czynników i zmiennych. Jednak istotne jest, żeby dokładnie dopasować rodzaj produktu, do tego jakie są potrzeby danej naprawy. Stąd w ofercie naszego sklepu znajduje się wiele rodzajów różnych szpachli.

Oprócz dwóch wymienionych wyżej znajdziesz: szpachlę uniwersalną, szpachlówkę finisz, czy szpachlówkę do tworzyw sztucznych. A to nie wszystkie możliwości i propozycje.

Zapraszamy do szerszego poznania naszej oferty. Posiadamy wyłącznie produkty zaufanych i sprawdzonych producentów, a przy tym dajemy możliwość wyboru takiej szpachli samochodowej, która będzie odpowiedzią na poradzenie sobie z konkretnym problemem i naprawą karoserii samochodu.