Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
POJEMNOŚĆ
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Lakiernictwo i konserwacja

Lakiernictwo i konserwacja

Samochód musi jeździć, być sprawny i bezpieczny, ale…, ale musi także dobrze wyglądać. Jedni z większym zaangażowanie, drudzy z mniejszym, ale wszyscy kochamy pięknie wypolerowane lakiery, interesujące efekty, piękną błyszczącą karoserię. Jedyną drogą do imponującego wyglądu samochodu jest dobre lakiernictwo i konserwacja zewnętrznej powierzchni auta. Potocznie o lakiernictwie mówi się jak o malowaniu powierzchni nadwozi samochodowych. Jednak lakiernictwo i piękne położenie lakieru na karoserii to swoista sztuka a przede wszystkim duża w wiedza łącząca w sobie różne zakresy. Lakierowanie samochodu to wiedza i to wiedza nie byle jaka , bo  z różnych dziedzin. Dobry lakiernik musi znać metody poprawnej aplikacji lakierów bazowych oraz bezbarwnych, posiadać wiedzę w zakresie likwidowania mikro uszkodzeń i niewielkich uszkodzeń lakieru, jak w praktyczny sposób pozbyć się niewielkich uszkodzeń, tak aby nie były one widoczne jako „poprawki” na tafli lakieru. Istotna jest aktualna wiedza o klejach , pastach do lakieru, masach klejąco uszczelniających i innych środkach dostępnych na rynku i w naszej ofercie  Ważna jest też wiedza zgromadzona o używanych narzędziach. Lakiernik musi nie tylko teoretycznie, ale też praktycznie używać z wyczuciem akcesoriów lakierniczych.

Czy można wiec być lakiernikiem na własną rękę? W naszej ofercie znajdziesz takie środki i preparaty, które pozwolą Ci  w najbardziej profesjonalny sposób zadbać o stan i jakość lakieru Twojego samochodu. Znajdziesz preparaty kosmetyczne i akcesoria do polerowania, radzenia sobie z drobnymi uszkodzeniami lakieru. Nie musisz być super profesjonalistą, żeby poradzić sobie z codziennymi problemami lakieru i nie musisz przy drobnych zmianach udawać się do salonu lakierniczego. .W współczesne autokosmetyki zapewniają samowystarczalność i doraźna pomoc przy matowieniu lakieru, mikrouszkodzeniach, zmianach barwy, czy nadżerkach poziomowych.

Owszem odpowiednie lakierowanie samochodu wymaga pewnego przygotowania, precyzji i ćwiczeń, ale jeżeli nie chcesz podejmować wyzwania całego lakierowania a chcesz jedynie konserwować i dbać amatorsko o lakierom, to kosmetyki lakiernicze z naszej oferty są idealna odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Indeks: LAK000061

Boll

BOLL Żywica Poliestrowa 970g + utwardzacz 30g

Środek, który w połączeniu z matą lub tkaniną szklaną BOLL służy do wypełniania znacznych ubytków materiału w karoseriach samochodowych, łodziach, przyczepach itp. jak i do wzmacniania i usztywniania konstrukcji naprawianych elementów.

Cena 33,19 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h