Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
KOLOR
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Środki, preparaty do renowacji skóry

Środki, preparaty do renowacji skóry

Piękno skórzanej tapicerki jest niezastąpione, ale lata użytkowania mogą spowodować pęknięcia, wytarcia i widoczne ubytki. Jednak to nie jest przeszkoda dla fanów  skórzanych tapicerek. Oni  wiedzą, że nic tak nie zdobi pięknego klasyka, jak skóra we wnętrzu.

Właśnie dla takich zwolenników producenci stworzyli gamę środków i preparatów do renowacji skóry. Jeżeli lubisz swoją skórzaną tapicerkę, która wiele przeszła i nie chcesz jej wymieniać to na półkach naszego sklepu znajdziesz środki i kosmetyki samochodowe, które pomogą w renowacji skóry. Pamiętaj o jednym, preparaty do renowacji skóry zazwyczaj wymagają rozeznania się w temacie, bo skóra w samochodzie bywa wymagająca.

Jednym z takich środków jest Colourlock płynna skóra. Ta niewielka tuba pomoże w uzupełnieniu ubytków w skórzanej tapicerce. Jeżeli zmagasz się z problemem małych dziur, czy wąskich, ale głębokich przecięć  w skórze, to sięgnij właśnie po tą szpachlę samochodową. Przed użyciem polecamy zapoznać się z instrukcją, bo musisz wiedzieć, że jest to kosmetyk dość wymagający. Płynną skórę po jej wyschnięciu trzeba modelować bardzo delikatnym szlifowaniem. Jednak jest to ten rodzaj kosmetyku do autodetailing, który daje dużo satysfakcji w czyszczeniu wnętrza i pielęgnacji starej tapicerki skórzanej, a przede wszystkim daje spektakularne efekty.

Czyszczenie wnętrza z pielęgnacją skórzanej tapicerki to zazwyczaj kilkuetapowy proces, który wymaga zaopatrzenia się w poszczególne kosmetyki do kolejnych etapów. Zaczynasz od wypełnienia ubytków płynną skórą, przechodzisz przez koloryzowanie skóry, a kończysz na impregnowaniu i ochronie. Do tego kroku polecamy z naszej oferty produkt Colourlock Lader Versigelung, czyli utrwalacz skóry po farbowaniu i odżywka ochronna.

To środek utrwalający przeznaczony do skór gładkich. Jego celem jest utrwalanie naniesionej wcześniej farby i jej ochrony przed wycieraniem. Środek oparty na polimerowej technologii tworzy na odrestaurowanej skórzanej tapicerce ochronną warstwę. Środek jest oparty na technologii polimerowej. Ten kosmetyk należy stosować zawsze przed konserwacją, po czyszczeniu lub korekcie koloru. Tak jak wiele kosmetyków do tapicerki skórzanej i ten ma swoje wymagania. Istotne jest żeby przy używaniu, nie wcierać go i nakładać od szwu do szwu, w tych miejscach, które są szczególnie narażone na wycieranie.

Jeżeli jesteś fanem pięknych skórzanych tapicerek i uważasz, że stara, ale wypielęgnowana skóra w aucie nadaje mu klasy to zapraszamy do naszej oferty kosmetyków i preparatów do renowacji skóry. Wybierz z całej gamy produktów te środki, które będą najlepsze dla Twoich potrzeb