Pozostałe

Pozostałe

Konserwowanie samochodu jest niezwykle istotne. Przy codziennym eksploatowaniu auta oddzielne zadbanie o poszczególne części  i składowe przedłuży żywotność części samochodowych, oszczędzi częstych i niekiedy dużych wydatków.

Głównym wrogiem samochodu jest oczywiście rdza. To nie tylko problem estetyczny. Korozja podwozia jest też bardzo niebezpieczna, bo to na podwoziu opierają się wszystkie elementy. Jest ono „kręgosłupem”, które musi wytrzymywać ciężary. To jedna z przyczyn dlaczego warto wykonywać konserwację podwozia cyklicznie. Podobnie jest też z nadwoziem, czy konserwacją profili zamkniętych. To wszystko kwestia bezpieczeństwa, ale są w samochodzie pozostałe elementy, które też warto zabezpieczyć, głownie przez holistyczne podejście do samochodu.

Oprócz podwozia, nadwozia jest też szereg drobniejszych składowych. Producenci znając znaczenie konserwacji proponują również środki konserwacyjne do drobnych elementów.

Idąc za ich propozycjami również w naszej ofercie znajdziesz szereg substancji  które zabezpiecza zderzaki, błotniki i progi. Jednym z tych, który  polecamy jest środek do konserwacji elementów karoserii, progów, spoilerów, błotników i drzwi, czyli CHAMPION Body Car Protector. Świetnie sprawdza się w zastosowaniu miejscowym i do poprawek uszkodzonych powłok zabezpieczających po naprawach blacharskich. Zabezpiecza przed korozją, działaniem czynników mechanicznych, a także olejami, benzyną, działaniem wody i soli. Nie zawiera toluenu.

Ten i inne środki do mniejszych działań konserwacyjnych znajdziesz w naszym sklepie online, ale też w puckie stacjonarnym. Zapraszamy na zakupy, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowania samochodu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz