Lejki

Lejki

Sprawne działanie samochodu, wymaga nie tylko auto detailingu, czy akcesoriów samochodowych ułatwiających przechowywanie. To nie tylko konieczne przeglądy i naprawy, ale też cykliczne uzupełnianie i monitorowanie płynów samochodowych. Do tego niezbędne są dobrej jakości lejki samochodowe.

Dlaczego te niepozorne akcesoria samochodowe są istotne w temacie jakości? Bo dobry lejek to gwarancja mniejszych zanieczyszczeń we wszystkich płynach, poczynając od płynu w chłodnicy, kończąc na paliwie.

Okresowa wymiana płynów eksploatacyjnych nie zawsze wiąże się z wizytami w warsztacie samochodowym czy u mechanika. Cykliczne uzupełnianie płynu w spryskiwaczach, czy oleju to działanie, które z pomocą odpowiedniego lejka samochodowego możesz wykonać sam.

Jednak, żeby być precyzyjnym i zabezpieczyć układy wewnętrzne, warto zaopatrzyć się w dobry jakościowo lejek samochodowy. Oferowane w naszym sklepie produkty to różne kształty i różne materiały wykonania lejków. Od plastikowych po lejki metalowe odporne na substancje żrące. Ze specjalnymi powłokami antystatycznymi, co pozwala uniknąć przywierania zanieczyszczeń z powietrza podczas uzupełniania płynów i substancji ciekłych. Lejki do samochodu zazwyczaj są w dwóch kształtach proste i skośne – kształt bywa pomocny przy dostaniu się do wlewu zbiornika. CO do wielkości lejków to są one przeróżne. Jeżeli nie chcesz kupować każdego oddzielnie, proponujemy kupienie zestawu w jednakowym wyglądzie.

Warto zaopatrzyć się w różne wielkości lejków przez wzgląd na różne średnice wlewów płynów samochodowych, ale również na różne konstrukcje samochodów. Czasami mimo szerokiego wlewu, jest niewiele miejsca do umieszczenia lejka, wtedy warto mieć pod ręka mniejszy rozmiar. Podobnie jest w konstrukcją. Ona gwarantuje bezproblemowe uzupełnienie substancji bez ryzyka wylania, co jest bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

W ofercie rynkowej można znaleźć też lejki samochodowe jedno-, dwu- i trzyczęściowe, niektóre wyposażone są również w końcówkę do benzyny bezołowiowej. Ważne jest aby każdy lejek, który chcesz kupić, posiadał siateczkę. Dobrze umocowaną, bo to ona odpowiada na filtrowanie nieczystości podczas uzupełniania np. oleju, czy płynu do spryskiwaczy. Kolejną ważną cechą lejka jest jego sztywność. Warto przywiązać do niej uwagę, bo stabilność w tych małych akcesoriach do samochodu gwarantuje że lejek nie wypadnie z otworu.

Lejki to drobne akcesoria do samochodu, ale niezwykle istotne i ważne jest ich prawidłowe dobranie. W naszym sklepie oferujemy nie tylko produkt, ale pokażemy możliwości, doradzimy i wskażemy te lejki samochodowe, które najlepiej sprawdzają się w użytkowaniu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz