Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Uchwyty do telefonów i nawigacji

Uchwyty do telefonów i nawigacji

Uchwyty do telefonów i nawigacji

Odrębne urządzanie GPS spotykamy coraz rzadziej w samochodach, ale wiemy, że wciąż jest spora część kierowców, która się takimi posługuje. Aktualnie w większej ilości korzystamy z telefonów. Jednak niezależnie od tego czego używasz jako wsparcia podróży, niezbędne akcesoria do samochodu to uchwyty do telefonów i nawigacji.
Korzystanie z GPSa na jakimkolwiek urządzeniu to jeden z najwygodniejszych sposobów, by bez zbędnych nerwów i problemów dotrzeć do określonego celu po raz pierwszy

Jest jednak kilka warunków, jakie my kierowcy, musimy spełniać, jeśli chcemy posługiwać się nawigacją na wybranym przez nas urządzeniu. Jednym z nich jest zaopatrzenie się w dobrze dobrany, dopasowany do urządzenia uchwyt samochodowy do telefonu. Musi sprostać wymaganiom i świetnie utrzymać telefon w bezpiecznej pozycji podczas prowadzenia auta.

My w sklepie polecamy ADBL Phone Mate - czyli elastyczny uchwyt samochodowy do telefonu. Jego zaletą jest to, że dopasowuje się świetnie do urządzenia, ale też wykonany jest z takiego materiału, z którego telefon się nie wyślizgnie. Prosty montaż, a jednocześnie taki, który gwarantuje bezpieczeństwo.

Drugim uchwytem jaki polecamy i jaki jest dostępny w naszym sklepie to magnetyczny uchwyt na telefon ADBL Sticky. Montowany jest w kratkę wentylacji, więc nie ogranicza pola widzenia na przedniej szybie. Śmiemy twierdzić, że jest to uchwyt najbardziej kompatybilny z kierowcą. Odczepiasz telefon i przypinasz w najbardziej naturalny dla człowieka sposób – jednym gestem. Zaryzykujemy stwierdzenie, że ten uchwyt jest najmniej inwazyjnym i najbardziej intuicyjnym gadżetem na telefon, jaki proponuje rynek akcesoriów do samochodów.

Dlaczego ufamy uchwytom magnetycznym i elastycznym? One nie wymagają siłowania się w momencie montażu urządzenia GSM. W ich przypadku nie musisz niczego odkręcać, przyczepiać, czy odblokowywać. Uważamy, że w tej ich prostocie tkwi siła, a jednocześnie mają świetny design, który podkręca wygląd wnętrza auta. Dlatego zwracamy Twoją uwagę właśnie na te akcesoria GSM do samochodów i zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą akcesoriów do samochodów.