Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Quickdetailery do konserwacji lakieru

Quickdetailery do konserwacji lakieru

Miłość do motoryzacji to chęć zadbania o swoje auto w najdrobniejszych szczegółach. Nie wszyscy dysponują garażem, nie wszyscy parkują na strzeżonych parkingach i własnych podwórkach, dlatego niezbędne są kosmetyki samochodowe określane jako Quickdetailery do konserwacji lakieru. Quick detailer to jedna z najmłodszych propozycji i kosmetyków samochodowych na rynku i w świecie autodetailingu. Podbił jednak serca kierowców i Cieszy się jednak dużym zainteresowaniem. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że szybko i skutecznie liftinguje i poprawia wygląda lakieru samochodowego quick detailera w zasadzie bez przeszkód można używać na co dzień.

Jaka jest jego funkcja? Ten cudowny i młody wynalazek usuwa z karoserii zacieki, drobne zbrudzenia i jest wypełniaczem małych rysek na lakierze auta. Quick detailer to profesjonalny kosmetyk, który wydobędzie z lakieru samochodowego maksymalny połysk i nasycony kolor. W zasadzie można też o nim mówić jako o odpowiedniku wosku syntetycznego, a on jednak tę cechę, że jest dużo prostszy i przyjemniejszy w aplikacji. W rzeczywistości jest to odpowiednik wosku syntetycznego. Dodatkowo tego typu autokosmetyki zostały wyposażone w dodatkowe „funkcje”. Przykłądem jest obecny również w naszej ofercie  Quickdetailer Menzerna Endless Shine. Środek zaprojektowany w taki sposób, aby szybko i skutecznie zapewnić głęboki połysk, a dodatkowo dodać ochronę lakieru. To właśnie jego dodatkowa funkcja. Jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy spryskać powierzchnię i przetrzeć miękką ściereczką z mikrofibry pozostawiając śliską, antystatyczną i błyszczącą powierzchnię. Oprócz wizualnych aspektów doskonale sprawdza się w ochronie jako samodzielny produkt. 

Co jeszcze trzeba wiedzieć o quickdetailerach? Możesz stosować te preparaty po każdym myciu samochodu. Łatwo usuwają osady z białej wody i zacieki. Zaleca się stosowanie ich jako  jako dodatkowego poślizgu do glinki podczas glinkowania lakieru. Zazwyczaj mają płynną konsystencje, co pozwala na „zamknięcie” produktu w poręcznych atomizerach i sprayach a to przekłada się na łatwość stosowania. Właśnie w takiej formie wystękuje większość tych kosmetyków samochodowych tego typu dostępnej w ofercie naszego sklepu.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty quick detailerów, mamy w niej ponad 60 produktów tego typu o różnych funkcjach i w różnych aplikatorach., wszystkie jednak są świetnej jakości i od zaufanych, sprawdzonych producentów.

Indeks: KOS000523

Sonax

SONAX Xtreme Brillant Shine 750ml - quick detailer

Czy wiesz jak szybko nabłyszczyć lakier samochodowy i odzyskać kolor ? Tylko za pomocą Brilliant Shine Detailer ! Nadaje on lakierowi aksamitną gładkość i olśniewający, głęboki połysk ! Ma rewelacyjne właściwości poprawiające odpychanie wody.

Cena 33,49 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h