Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Quickdetailery do konserwacji lakieru

Quickdetailery do konserwacji lakieru

Miłość do motoryzacji to chęć zadbania o swoje auto w najdrobniejszych szczegółach. Nie wszyscy dysponują garażem, nie wszyscy parkują na strzeżonych parkingach i własnych podwórkach, dlatego niezbędne są kosmetyki samochodowe określane jako Quickdetailery do konserwacji lakieru. Quick detailer to jedna z najmłodszych propozycji i kosmetyków samochodowych na rynku i w świecie autodetailingu. Podbił jednak serca kierowców i Cieszy się jednak dużym zainteresowaniem. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że szybko i skutecznie liftinguje i poprawia wygląda lakieru samochodowego quick detailera w zasadzie bez przeszkód można używać na co dzień.

Jaka jest jego funkcja? Ten cudowny i młody wynalazek usuwa z karoserii zacieki, drobne zbrudzenia i jest wypełniaczem małych rysek na lakierze auta. Quick detailer to profesjonalny kosmetyk, który wydobędzie z lakieru samochodowego maksymalny połysk i nasycony kolor. W zasadzie można też o nim mówić jako o odpowiedniku wosku syntetycznego, a on jednak tę cechę, że jest dużo prostszy i przyjemniejszy w aplikacji. W rzeczywistości jest to odpowiednik wosku syntetycznego. Dodatkowo tego typu autokosmetyki zostały wyposażone w dodatkowe „funkcje”. Przykłądem jest obecny również w naszej ofercie  Quickdetailer Menzerna Endless Shine. Środek zaprojektowany w taki sposób, aby szybko i skutecznie zapewnić głęboki połysk, a dodatkowo dodać ochronę lakieru. To właśnie jego dodatkowa funkcja. Jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy spryskać powierzchnię i przetrzeć miękką ściereczką z mikrofibry pozostawiając śliską, antystatyczną i błyszczącą powierzchnię. Oprócz wizualnych aspektów doskonale sprawdza się w ochronie jako samodzielny produkt. 

Co jeszcze trzeba wiedzieć o quickdetailerach? Możesz stosować te preparaty po każdym myciu samochodu. Łatwo usuwają osady z białej wody i zacieki. Zaleca się stosowanie ich jako  jako dodatkowego poślizgu do glinki podczas glinkowania lakieru. Zazwyczaj mają płynną konsystencje, co pozwala na „zamknięcie” produktu w poręcznych atomizerach i sprayach a to przekłada się na łatwość stosowania. Właśnie w takiej formie wystękuje większość tych kosmetyków samochodowych tego typu dostępnej w ofercie naszego sklepu.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty quick detailerów, mamy w niej ponad 60 produktów tego typu o różnych funkcjach i w różnych aplikatorach., wszystkie jednak są świetnej jakości i od zaufanych, sprawdzonych producentów.

Indeks: KOS000523

Sonax

SONAX Xtreme Brillant Shine 750ml - quick detailer

Czy wiesz jak szybko nabłyszczyć lakier samochodowy i odzyskać kolor ? Tylko za pomocą Brilliant Shine Detailer ! Nadaje on lakierowi aksamitną gładkość i olśniewający, głęboki połysk ! Ma rewelacyjne właściwości poprawiające odpychanie wody.

Cena 32,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h