Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Środki, preparaty do impregnacji skóry

Środki, preparaty do impregnacji skóry

Tapicerka skórzana w samochodzie jest odpowiednikiem luksusu, jednak jest na tyle kontrowersyjna, ze ma ona swoich zwolenników i przeciwników. Tapicerka skórzana jest odpornym i wytrzymałym materiałem, ale nie zachowa ona swojego pierwotnego wyglądu , koloru i struktury bez odpowiedniego dbania o nią przy wysokim użytkowaniu jakie prowadzimy w samochodzie. Pewne jest jedno: pielęgnacja tapicerki skórzanej wymaga użycia nie przypadkowych środków i preparatów do impregnacji skóry z gamy samochodowych kosmetyków. Przy normalnym użytkowaniu czyszczenie wnętrza i tapicerki skórzanej dla powinno się wykonywać średnio raz na 3 miesiące, aby efekty były faktycznie zadowalające.

Dlaczego jest to aż tak istotne? Skóra na fotelach w samochodzie swoja wytrzymałość zawdzięcza warstwie ochronnej, która chroni ją przed promieniami UV, czynnikami zewnętrzny, często występującą w aucie wilgocią. Warstwa uodparnia skórę na to wszystko i ułatwia ułatwia proces mycia tapicerki. Jednak z każdym myciem, z upływem czasu warstwa ta powoli zanika, a to może prowadzić do Z każdym procesem mycia oraz z upływem czasu, jednak warstwa ta zanika. Jeżeli nie będziemy o nią dbać odpowiednimi kosmetykami samochodowymi , to warstwa zniknie, a na fotelach w samochodzie powstaną przebarwienia, plamy, przetarcia, pęknięcia i utrata struktury skóry. Na szczęści rynek kosmetyków samochodowych wychodzi naprzeciw tym problemom. A kiedy dopuścimy do całkowitego usunięcia warstwy, może to doprowadzić do powstania trwałych przebarwień, wyblaknięć, szybszej utraty koloru, a w miejscach najbardziej narażonych na eksploatowanie do utraty struktury, przetarć i pęknięć. Aby tego uniknąć zachęcamy do korzystania z szerokiej gamy środków i kosmetyków do pielęgnacji skórzanej tapicerki. W naszym sklepie znajdziecie ponad 40 różnych produktów do tego typu działań. My polecamy sięgniecie po szeroka game wosków, w które znajdziesz np. Wosk Colourlock do impregnacji skór gładkich, świetny kosmetyk pielęgnacyjny dla tych, którzy lubią poświęcić więcej czasu na dbanie o auto. Tym , którzy wolą szybkie rozwiązania z naszej ofercie polecamy  ADBL Leather Conditioner  - do zabezpieczania skór w formie sprayu.

To tylko dwa z ponad czterdziestu środków do czyszczenia wnętrza i tapicerki skórzanej jakie można spotkać w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycja naszego sklepu.