Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Odtłuszczacze i pre-wax cleanery

Odtłuszczacze i pre-wax cleanery

Woskowanie to jeden z najbardziej popularnych zabiegów w kosmetyce samochodowej. Co prawda tuż za woskiem są powłoki ceramiczne, ale to woskowanie wciąż cieszy amatorów auto detailingu. Woskowanie auta to rozbudowany proces, który wymaga wykonania kolejno następujących po sobie kroków. Tych nie zrobisz bez użycia odpowiednich kosmetyków samochodowych, które zadbają o lakier.
Pierwszym etapem woskowania jest dokładne oczyszczenie i umycie  auta. Czy zwykłe mycie wystarczy? Nie do końca. Aby dobrze przygotować powierzchnię lakieru szampony czy piany myjące mogą nie podołać zadaniu.

Warto sięgnąć po cleaner do przeprowadzenia dekontaminacji, czyli do usunięcia tłuszczu. Nie jest to etap konieczny, ale jeżeli aplikujesz wosk trwały i zależy Ci na dłuższej jego trwałości, to warto nie omijać tego punktu i kupić odłuszczacz do karoserii.
Na rynku i w naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje odłuszczaczy, od czyszczących po takie jak GYEON Q2M Prep 1000ml, który odpowiada za przygotowanie lakieru pod powłoki. Ten środek odłuszczający przygotowuje powierzchnię nie tylko pod wosk, ale również pod inne powłoki. Pracę dodatkowo uprzyjemnia rewelacyjny zapach produktu.
Etapem kończącym po nanoszeniu wosku czy powłoki powinno być zastosowanie cleanera.

Wśród cleanerów istnieją również produkty do wykorzystania przed woskowaniem, jest też spora gama tych, które pomogą dopracować szczegóły po woskowaniu. Wśród nich, również w naszym asortymencie jest cleaner do karoserii ADBL Wipe Out Pro. To mieszanina szybko odparowujących rozpuszczalników. Środek ten stworzony jest do usuwania z lakieru wszystkich pozostałości po pastach polerskich. Dzięki temu każda aplikowana powłoka, wosk lub sealant po korekcie będzie wiązać się z lakierem z maksymalną siłą. Takie cleanery pozwolą nam uzyskać niezwykłe właściwości wizualne, choć mogą negatywnie wpłynąć na trwałość używanego wosku.

Jeżeli do tej pory nie byłeś przekonany do stosowania cleanarów i preparatów pre – wax, to zapraszamy do naszej oferty, w której znajdziesz zaufane, sprawdzone środki do odłuszczania karoserii, ale też wykończenia pracy auto detailingowej. Jeżeli wciąż masz wątpliwość sięgnij do przygotowanych opisów i specyfikacji, a dodatkową wiedzą służymy w kontakcie bezpośrednim.