Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Pielęgnacja tapicerki materiałowej i wykładzin

Pielęgnacja tapicerki materiałowej i wykładzin

Nie zna życia ten, kto nie wyrzucił dywaników samochodowych po zimie. Pielęgnacja tapicerki i wykładzin w samochodzie wymaga konsekwencji i nie odpuszczania szczegółów, szczególnie w jesienne i zimowe miesiące. Wielu z kierowców zastanawia się jak wyprać tapicerkę samochodową. Metody i pomysły są różne. Pamiętać trzeba o tym, że materiał, którym obite są drzwi fotele jest narażony na wiele rodzajów zabrudzeń. W związku z tym, że w samochodzie spędzamy wiele czasu, a dzieci mają swoje przyzwyczajenia i na tapicerce znajduje się często pozostałości jedzenia, piasek, błoto, czy rozlany sok. Poza tym tapicerka pod wpływem różnych czynników, jeżeli o nią nie dbasz regularnie z czasem zmienia swój kolor.

Jak dbać regularnie o tapicerkę żeby nie stracić majątku, ale zapobiegać jej degradacji? Sposobów na czyszczenie i dbanie jest wiele. Zazwyczaj są to patenty i pomysły domowe. Od domowego wymontowania foteli, czyszczenie elementów wnętrza szczotką i długie suszenie na słońcu z ryzykiem wyblaknięcia, po stosowanie patentów z Internetu. Pielęgnacja tapicerki materiałowej i wykładzin bywa wyzwaniem, dlatego warto po pierwsze dbać o te elementy na bieżąco, po drugie sięgnąć po takie kosmetyki do samochodu, które ułatwia czyszczenie wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz ponad sześćdziesiąt produktów, dla wszystkich tych, którzy zmagają się z pielęgnacją tapicerki z materiału i wykładzin i chcą ją doczyścić w domowych warunkach. Oprócz płynów czy pianek znajdziesz również preparaty typu pre spray, czyli te, które po dokładnym odkurzeniu tapicerki rozpuszczą i poradzą sobie z zewnętrznym pierwszym brudem.

W ofercie znajdują się różne konsystencje i sposoby aplikacji kosmetyków do czyszczenia wnętrza samochodu. Sprowadzamy pianki, sprawę, płyny, żele, ale zawsze dbamy o jakość i o to aby dany preparat był od zaufanego producenta, nie zawiódł podczas czyszczenia i był bezpieczny dla wykładzin i tapicerki materiałowej samochodu. Pomagamy też w wyborze preparatu, często dopranie tapicerki z weluru wymaga innych środków niż praca tapicerką skórzaną. Wymaga też innych środków.

Zapraszamy do naszej pełnej oferty środków do pielęgnacji tapicerki materiałowej oraz wszystkich wykładzin.

Indeks: KOS000064

Sonax

SONAX Do Czyszczenia Wnętrza 500ml

Dokładnie usuwa nawet najbardziej uporczywy brud z wykładzin, tapicerki, pokrowców tekstylnych, podsufitek z tworzywa sztucznego i szyberdachów. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach w samochodzie

Cena 16,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie