Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Pozostałe środki, preparaty do skóry

Pozostałe środki, preparaty do skóry

Skóra we wnętrzu auta ma swoje wymagania niezależnie od tego czy mówimy o nowej skórzanej tapicerce, czy o już służącej nam kilka lat. Jedno jest pewne i w jednej i w drugiej opcji trzeba z systematycznością przeprowadzać pielęgnację tapicerki skórzanej, wtedy jest w zasadzie niezniszczalna. Jednak przed przystąpieniem do rozpoczęcia procesu czyszczenia wnętrza auta z udziałem skóry, trzeba pomyśleć nie tylko o właściwych kosmetykach, ale też o pozostałych środkach i preparatach do skór, które przygotują proces i np. zabezpieczą te części, z którymi tapicerka jest połączona. Tuż przed rozpoczęciem farbowania skórzanej tapicerki warto zaopatrzyć się w sztyft do nici. My w naszej ofercie posiadamy ten najbardziej zaufany z Colourlock. Taki sztyft zabezpieczy szwy (jeżeli są w innym kolorze niż skórzana tapicerka) podczas farbowania skóry. Działanie proste i mało pracochłonne, a pomaga uniknąć wielu niepożądanych efektów. Przecież nici to nie skóra i nie zawsze dobrze i ładnie reagują z autokosmetykami do farbowania skór. Środek ten nanosisz na nici przed rozpoczęciem farbowania. Po farbowania można go w łatwy sposób usunąć ze skóry, bo ma konsystencje silikonową.

Preparatem, który jest niezastąpiony do tego, aby z głową i rozsądkiem podejść do procesu renowacji skóry w aucie jest rozpuszczalnik, który usuwa starą farbę ze skóry. Jednym z podstawowych błędów przy próbach renowacyjnych na skórzanej tapicerce jest brak przygotowania powierzchni. Rozpuszczalnik również od firmy ColourLock to pomocniczy środek przy renowacji skór licowych zamkniętych. Rozpuszczalni GLD pomaga usunąć starą źle trzymającą się farbę. Dzięki jego działaniu stare impregnaty można w łatwy sposób zmyć, a także przenieść nadmiar starej farby w uszkodzone miejsce. Dzięki rozpuszczalnikowi stara farba zostaje rozluźniona, a stare impregnaty można zmyć. Za pomocą rozpuszczalnika można przenieść nadmiar starej farby w miejsce uszkodzenia. Jak każdy środek do pracy ze skórzana tapicerką i ten ma swoje wymagania, ale nie są one zbyt wielkie i raczej łatwe w zastosowaniu, poza tym rozpuszczalnik można stosować na tapicerkach ze skór anilinowych, welurach i nubukach.

To tylko dwa z całej gamy środków i preparatów do skór, które są przygotowaniem do procesu renowacji skóry  lub domknięciem tego procesu. Warto zapoznać się z cała nasza ofertą, w której znajdziesz nie tylko kosmetyki , ale też niezbędne akcesoria i narzędzia wspomagające pielęgnację tapicerki skórzanej.

Indeks: AKC000952

Colourlock

COLOURLOCK szpachelka 121518

Szpachelka posiada dwa rożne zakończenia. Płaskie zakończenie służy do nakładania pasty do ekoskóry, a zaokrąglone do wygładzania powierzchni.Szpachelka służy do wygładzania powierzchni poliuretanowych (ekoskór).

Cena podstawowa 151,00 zł Cena 113,25 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie