Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Środki do mycia lakieru

Środki do mycia lakieru

Kto z nas nie zna obrazka, kiedy wujek, dziadek, czy ojciec zabierali się  do domowego mycia samochodu. Wiadro., miękka szczotka, ewentualnie miękka szmatka i żadne specjalne środki do mycia lakieru, tylko pożyczony od Pani domu płyn do naczyń i proszek do prania. Mydlili auto, zmywali piane z niedobranych środków godzinami, a potem… ?

Potem nastawał etap polerowania flanelową szmatką, bo smugi, zacieki i plamy jakie zostawiał płyn trzeb było mozolnie doczyścić. Na szczęście te czasy już dawno minęły, a producenci kosmetyków samochodowych przedstawili kierowcom cała gamę środków do mycia lakierów w różnych postaciach, składach i o właściwościach dobranych do problemu i zanieczyszczenia lakieru. Taką gamę posiadamy w naszym sklepie i przy rozmowie ze sceptykami mówimy wprost: domowe środki do mycia lakieru się nie sprawdzają. Jeżeli chcesz pozbyć się problemów z brudem, nie nadłożyć sobie pracy sięgnij  i nie masz większych problemów na lakierze samochodu sięgnij po szampony do mycia auta.

Współczesne formuły nie tylko zmywają brud z lakieru samochodu, ale też dodatkowo o niego dbają : takie właściwości mają np. szampony z woskiem. Oprócz czystości otrzymasz tez piękny połysk, czy szampon odłuszczający, który świetnie sobie radzi z zebranym, smogowym osadem miejskim.

Szampony samochodowe zazwyczaj wymagają  rozcieńczenia. Inszej jest w przypadku aktywnej  piany. Ten środek czyszczący samochód z zewnątrz można wykorzystać od razu razem z myjkami ciśnieniowymi lub pianownicami. To działanie pomoże wstępnie pozbyć się ciężkich zabrudzeń z karoserii. Wybór pian jest duży, można wybrać piane do konkretnych części samochodu, do mycia wstępnego, czy np. kolorową piane. W naszym asortymencie znajdziecie każdy z tych rodzajów oraz inne funkcyjne preparaty do czyszczenia karoserii.

Warto zauważyć, że i szampon i piana aktywna wzbogacane są o składniki dodatkowo pielęgnujące i konserwujące myte powierzchnie. Na ryku jest też sporo środków, które są przyjazne środowisku, wykonane z naturalnych składników.

Zapraszamy do naszej oferty środków do mycia lakieru, w której znajdziecie odpowiedzi na wszystkie potrzeby, zabrudzenia samochodu, a w razie wątpliwości nasi konsultanci posłużą pomocą i wiedzą, aby wybór środka czyszczącego lakier był jak najbardziej trafiony.