Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
ZAPACH
ZAPACH
ZAPACH
więcej... mniej
ZAPACH
KOLOR
KOLOR
więcej... mniej
KOLOR
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Dostawcy
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Kosmetyki

Większość z właścicieli aut za punkt honoru stawia sobie to aby samochód wyglądał świetnie, Niezależnie od tego czy stary czy nowy samochód zadbany zawsze robi wrażenie, a z niektórymi markami jest przecież jak z winem” im starsze, tym lepsze”. Żeby zadbać o samochód sięgamy po różne kosmetyki samochodowe. Na rynku istnieje i funkcjonuje mnóstwo rodzajów, konsystencji kosmetyków do samochodu.

Zanim zakupisz jakiekolwiek kosmetyki samochodowe warto, żebyś przeanalizował, co jest potrzebne twojemu samochodowi. Czy zależy Ci na świetnej karoserii, pozbawionej rys, błyszczącej, czy chcesz odświeżyć kolor lakieru samochodu? A może wystarczy Ci zadbanie o wnętrze, kokpit i tapicerki?

Musisz wiedzieć, że w zasadzie każda część samochodu ma swój dedykowany dla niej kosmetyk samochodowy.

Rodzaje kosmetyków do pielęgnacji auta jest wiele rodzajów. Rynek proponuje serie kosmetyczne i pojedyncze kosmetyki do pielęgnacji aut. Podział kosmetyków istnieje ze względu na to do czego są przeznaczone i tu znajdziecie kosmetyki do opon, kosmetyki do karoserii, produkty do szyb, środki, preparaty do dachów cabrio, kosmetyki na zderzaki, czy oddzielne kosmetyki i preparaty do silnika. Inna grupa kosmetyków to te, które pielęgnują wnętrze samochodu. Kosmetyki do tapicerki i skór, czy wewnętrznych stron szyb.

Kiedy już podejmiesz decyzję: o jakie części swojego auta chcesz zadbać kolejnym podziałem ważnym i istotnym jest to, jaka konsystencja kosmetyków do samochodu będzie dla Ciebie najlepsza. Są przecież pianki, żele, spray, mleczka, czy pasty. Wybór jest szeroki. Natomiast dobrze jest wiedzieć, że nie każda konsystencja kosmetyków do pielęgnacji auta dobrze współpracuje z poszczególnymi tworzywami. Tu niezbędna jest spora wiedza o reakcjach w jakie mogą wchodzić kosmetyki samochodowe i poszczególne części.

W naszym sklepie znajdziesz kosmetyki wszystkich kategorii podzielonych na przeznaczenie, z podkreśleniem tego jaka konsystencja kosmetyków samochodowych jest najlepsza dla dbania o dany element auta. Każdy wybór możesz oprzeć o wiedzę i doświadczenie naszych sprzedawców. Wystarczy zapytać, skontaktować się z nami, a pomożemy przy wyborze najbardziej optymalnych i najlepszych kosmetyków samochodowych.

Indeks: KOS000309

Marka: K2

K2 BALSAM ATOMIZER 700ML

Pozwala szybko i skutecznie uzyskać intensywny połysk lakieru. Przywraca jego naturalny głęboki kolor, by lakier znów wyglądał jak nowy. Zabezpiecza lakier przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Cena 13,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS000339

Marka: K2

K2 Color Max 200ml - wosk koloryzujący biały

Nadaje się do wszystkich typów lakierów, również metalizowanych. Doskonale ożywia kolor i przywraca pierwotny połysk, nawet jeśli powłoka lakieru jest bardzo zniszczona i wyblakła. Dokładny dobór koloru nie jest konieczny.

Cena 7,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie