Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Ładowarki i kable do telefonów

Ładowarki i kable do telefonów

Ładowarki i kable do telefonów

Wiele współczesnych aut gwarantuje coraz łatwiejsze i efektywne ładowanie smartfona. Jednak, baterię swego telefonu w samochodzie naładujesz tylko wtedy, gdy spełnisz określone warunki. W przeciwnym razie naładowanie telefonu do pełna może trwać bardzo długo. Nie wystarczy byle jaka ładowarka!

Im Twój telefon jest nowszy, tym wyższe są standardy zasilania jego baterii. Okazuje się, że producenci smartfonów w wyniku rywalizacji  wdrażają indywidualne standardy ładowania. Istnieją. Istnieją standardy: Adaptive Fast Charge (Samsung), Dash Charge (OnePlus), czy Fast Charge (Apple), Quick Charge (nie zapominaj o standardzie USB Power Delivery.

Co laik, który chce naładować telefon w samochodzie może z tym zrobić? Najlepiej korzystać jest z akcesoriów samochodowych przeznaczonych do ładowania telefonu. Niekiedy producenci telefonów oferują swoje akcesoria samochodowe. To nie jest jedyne rozwiązanie, bo często te fabryczne ładowarki i kable do telefonów nie są dobrej jakości.

Jeśli, jak większość z kierowców, korzystasz po prostu z ładowarki, czy kabla do ładowania w wersji tzw. „uniwersalnej”, to upewnij się, że jest kompatybilna z telefonem.

My polecamy dobre i zaufane rozwiązanie w postaci końcówki do gniazda ładowarki:  ADBL Speedy. Wykonana jest z trwałych materiałów, dzięki długiemu korpusowi pasuje do każdego samochodu i ma świetny wygląd.

Posiadacze nowszych aut mogą już nie sięgać po końcówkę do gniazda zapalniczki, a to dlatego, że we współczesnych samochodach instalowane są gniazda USB. Producenci proponują wydajne gniazda USB, znajdujące się już nie tylko z przodu, ale też przy tylnych siedzeniach pasażerów. Dostępność gniazd powoduje, że warto dobrać kable do telefonów.

Te akcesoria USB do samochodów są powszechne i dostępne w ogromnej ilości. Na co zwrócić uwagę. Na parametry jakie posiadają proponowane w naszym sklepie ADBL USB Splitter - kabel USB z gniazdkami USB-C , Micro-USB oraz I-Phone. Jego  siła to tzw. 3 w 1.To kabel do ładowania i rozgałęziacz USB z trzema końcówkami. Kompatybilny z IPHONE, USB-C oraz MICRO-USB. Poza tym, że to 3 w 1 to nie jest delikatny kabl, który łatwo przełamać, a końcówki nie wyrabiają się błyskawicznie.

Akcesoria GSM do samochodów to must have każdego, kto współcześnie porusza się autem, dlatego w naszym sklepie rozbudowujemy ten dział, ale proponujemy wyłącznie te akcesoria, które uznajemy za najlepsze.

Indeks: AKC003528

3MK Wired Earphones USB-C kabel

3mk Wired Earphones USB-C to słuchawki przewodowe z funkcją słuchania muzyki i dzwonienia, które cechuje duża trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Cena 33,30 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h