Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Szampony do mycia auta

Szampony do mycia auta

Pielęgnacja lakieru samochodowego bez udziału warsztatów detailingowych jest co raz bardziej realna i dostępna od ręki dla każdego kierowcy. Nawet jeżeli nie jesteś zainteresowany specjalnymi kosmetykami samochodowymi, to wystarczy sięgnąć po prostu, po szampony do mycia auta. Szampon do samochodu nie jest wymagający. Jedyne czego wymaga od nas to właściwego rozcieńczenia.

Szampony występują w płynnej skoncentrowanej postaci, dlatego należy przestrzegać podanych przez producenta proporcji wody w stosunku do preparatu czyszczącego samochód. To istotne, aby uzyskać najwyższy stopień doczyszczenia auta. Dobre proporcje rozcieńczenia zagwarantują prawidłowe wnikniecie w zabrudzenia cząsteczek czyszczących i dokładne ich usuniecie. W przypadku szamponu do samochodu, tuż przez myciem najlepiej opłukać auto wodą. Ten zabieg pomoże usunąć drobinki, kamyki i piasek, które mogły by zarysować lakier przy myciu.

Oferta szamponów na rynku to spory wybór. również w naszym sklepie znajdziesz szampony do mycia auta, które oprócz funkcji czyszczącej maja dodatkowe składniki, pomagające uzyskać dodatkowe efekty. Proponujemy sięgnąć po doskonały i zaufany produkt, który ma w składzie naturalne ph, czyli ADBL Snowball Shampoo 1 L. Oprócz doskonałych właściwości czyszczących, szampon z neutralnym pH jest bezpieczny i delikatny dla wosków, sealantów które położyłeś na karoserię wcześniej, a do tego nie niszczy rąk myjącego.

Innym zaufanym środkiem w naszej ofercie jest szampon do karoserii Mirror Bright Automobile Shampoo. Wykorzystuje on technologię, nad którą nieustannie pracują chemicy od 110 lat. Doświadczenia i prace laboratoryjne dziś na rynek wniosły formułę szamponu do auta, która pozwala nie tylko wymyć samochód, ale też jednocześnie go nawoskować. To istotne zarówno dla tych, którzy chcą „jakoś” zabezpieczyć lakier, ale też dla tych, którzy poświecili czas i budżet na oddzielne woskowanie w ramach detailingu. Użycie tego kosmetyku daje po prostu dodatkowe wzmocnienie po woskowaniu i pomaga w pielęgnacji lakieru.

To tylko dwa szampony z całej gamy  tych produktów jaką znajdziesz w naszej ofercie. Zapoznaj się z propozycjami i sięgnij po taki, szampon, który odpowie na potrzeby Twoje i twojego samochodu. W razie problemów z wyborem, zawsze służymy pomogą, rozmową i wiedzą.

Indeks: KOS000684

ADBL

ADBL Shampoo 5L

ADBL Shampoo to wysoce skoncentrowany szampon do karoserii. Szampon posiada neutralne pH co sprawia, że jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni Twojego auta.

Cena 139,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS000034

Sonax

SONAX Szampon z Woskiem Koncentrat 1L

Szybka pielęgnacja lakieru podczas ręcznego mycia samochodu. Czyści i jednocześnie chroni lakier. Gruntownie usuwa wszelkie zabrudzenia, a zawarty w preparacie wosk pokrywa lakier warstwą ochronną nadając jednocześnie głęboki połysk.

Cena 23,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h