Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Torby i organizery

Torby i organizery

Akcesoria do samochodu mają przede wszystkim spełniać dodatkowe funkcje i służyć wygodniejszemu użytkowaniu auta. Zakup akcesoriów jest zazwyczaj ściśle połączony z tym, jak używasz auta. Jednak zawsze i chyba każdemu kierowcy przydaje się dodatkowe miejsce do przechowywania. W tym wypadku niezbędne akcesoria do auta to różnego rodzaju: torby, organizery samochodowe i ochraniacze.

Co proponuje rynek akcesoriów samochodowych? Wybór jest ogromny. Jednak my proponujemy dobrze przemyśleć do czego faktycznie potrzebujesz torby samochodowej i wziąć pod uwagę np. jej wielkość. Nie musi być zależna od wielkości samochodu, ale jeżeli nie przewozisz ze sobą wielu narzędzi, to warto się zastanowić czy potrzebujesz dużego litrażu torby.

Jeżeli jesteś fanem detailingu, to na pewno potrzebujesz torby, która pomieści wszystkie kosmetyki, a sprzęt utrzyma w bezpiecznym położeniu. My proponujemy Ci niezastąpioną: ADBL Professor . To duża torba detailingowa o wymiarach 70 cm x 40 cm x 40 cm, zmieścisz w niej wszystko czego potrzebujesz pracując jako mobilny auto detailer. Ma wzmocnione plecy, co zabezpiecza narzędzia w transporcie. Sporo kieszeni mniejszych na kosmetyki i pady polerskie. Ułatwieniem jest wysuwany uchwyt i koła, to powoduje że można ją łatwo przemieścić.

Jeżeli, po prostu dbasz o auto i wystarczy Ci mały, sprawdzony zestaw do polerowania samochodu, to sięgnij po mniejszą gabarytowo torbę, ale pojemną i dobrej jakości. My polecamy GYEON Q2M Detail Bag. To torba detailingowa wykonana z odpornych na ściernie materiałów, z paskiem, na zamek, w praktycznym kształcie.

Torby i organizery samochodowe to dodatkowe miejsce do przechowywania i utrzymywania porządku w aucie. Mniejsze i bardziej podręczne przedmioty np. klucze najlepiej wozić zamknięte. To one zazwyczaj wypadają z przegródek samochodowych. Nasz sklep proponuje skorzystać z torby VOGO. Organizer samochodowy niewielkich rozmiarów, ale bardzo przydatny i intuicyjny. U nas w trzech wariantach kolorystycznych. Pomaga zachować estetykę wnętrza auta. Na tylnej i spodniej ścianie tej torby samochodowej zamontowany jest rzep stabilizujący i zapobiegający przemieszczaniu podczas jazdy.

Ostatnią kategorią akcesoriów do samochodu, które pomogą uporządkować przestrzeń są organizery i ochraniacze na fotele. Szczególnie ważne, jeżeli z tyłu w aucie masz małego pasażera. Ochraniacze na fotel zabezpieczą przed niepożądanymi śladami małych stóp lub np. rozlanym sokiem. Za bezkonkurencyjną uważamy również dostępną w kilku wariantach kolorystycznych Vogo matę ochronną.

Temat toreb i organizerów do samochodu jest rozbudowany, a oferta na rynku w zasadzie odpowiada już każdej potrzebie kierowców. To ważne akcesoria samochodowe, nie tylko ze względu na użytkowość, ale to również bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką  i jakościową ofertą toreb i organizerów samochodowych.