Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Środki, preparaty do czyszczenia skóry

Środki, preparaty do czyszczenia skóry

Skórzana tapicerka, mimo że uznawana za emblemat luksusu, to jest jedną z najbardziej wymagających tapicerek samochodowych. Żeby była elegancka i długo nadawała szyku wnętrzu jej czyszczenie nie może być bagatelizowane. Pielęgnacja tapicerki skórzanej musi się opierać o dobre kosmetyki i systematyczność. Dlaczego? Bo nawet jedna plama psuje efekt.
Skórzana tapicerka w samochodzie to marzenie wielu fanów motoryzacji, dlatego kiedy już spełnisz to marzenie to sięgnij po dobre i zaufane preparaty do czyszczenia wnętrza i tapicerki ze skóry. Jednym z tych jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu jest Meguiars Ultimate Leater Balm G18905 to środek, który skupiony jest tylko na jednym zadaniu, czyli czyszczeniu tapicerki. Produkt ma wyjątkową formułę Ultimate Leather Balm, która czyści, jak też odżywia i zabezpiecza skórzaną tapicerkę, w dodatku wymaga tylko jednego działania, a nie całego skomplikowanego procesu.  Co istotne w użytkowaniu, produkt ten jest oparty o naturalne składniki. W składzie znajduje się więc: masło kakaowe i olejek jojoba, który w pielęgnacji tapicerki skórzanej zapewnia  pielęgnację i odpowiednie nawilżenie chroniące przed pękaniem. Kosmetyk ten posiada też. filtr zabezpieczający przed promieniowaniem UV.

Przy czyszczeniu i pielęgnacji tapicerski skórzanej w samochodzie we własnym zakresie warto uważać na precyzje i dokładność. Jeśli użyjesz zbyt dużo siły, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zabrudzenie wetrzesz głębiej, a to spowoduje, ze plama, czy konkretne zabrudzenie będzie bardzo trudne do usunięcia.

Warto więc użyć takich środków, które wesprą Cię w pracy i zminimalizuje ryzyko wtarcia brudu głęboko. My polecamy sięgnąć po znajdujący się w naszej ofercie Meguiars Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner.
A jeżeli Twoja tapicerka posiada wtarte  zabrudzenia, to sięgnij po autokosmetyk, który poradzi sobie z takimi utrudnieniami. Polecamy Colourlock Strong Cleaner  - silny środek do czyszczenia skór przeznaczony do skór gładkich.

To tylko niektóre z proponowanych przez nasz sklep preparatów i kosmetyków samochodowych do pielęgnacji tapicerki skórzanej. Na naszych półkach znajduje się ponad siedemdziesiąt produktów, które pomogą bezpiecznie i dokładnie zadbać o czyszczenie wnętrza, w którym mamy masz elementy skórzane.