Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
ZAPACH
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Zapachy samochodowe w puszcze

Zapachy samochodowe w puszcze

Na rynek zapachów samochodowych przebojem weszły zapachy w puszcze i szybko zyskały duże kręgi fanów. Swoim opakowaniem przypominają odrobinę małą puszkę z konserwą. Na pewno będą cieszyły wszystkich tych, którzy są fanami fajnych i drobnych, kolorowych gadżetów samochodowych. Dla niektórych ich wygląd jest kontrowersyjny, inni mogą być zachwyceni.

Jedno jest pewne mają charakter i niewątpliwie te samochodowe zapachy w puszce cechuje duża wydajność i długi czas oddawania zapachu do wnetrza. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zapachy z serii California scents. Zapachy w małych puszkach, z czarnymi zakrętkami w 25 nietypowych, ale pięknych wariantów zapachowych. Dobry zapach nada „sznytu” każdemu samochodowi.

Zapachy samochodowe w puszkach są na tyle trwałe, bo oddają zapach nawet przez kilka miesięcy, oczywiście ich intensywność nieco się zmienia, ale też nie na tyle, żeby po kilku dniach były nie wyczuwalne. Uwalnianie woni z zapachu samochodowego w puszcze jest nienachalne. Zazwyczaj umieszcza się je pod fotelem.

Ich użytkowanie nie jest problematyczne, czasami warto wstrząsnąć puszką z zapachem, co pozwala na nowo wydobyć aromat tego zapachu samochodowego.

Ich konstrukcja nie jest skomplikowana, są też dość przyjazne środowisku, a to dlatego, że pachnącym wkładem w puszcze są zazwyczaj małe bloczki z drzewa cedrowego nasączone wonnymi olejkami , lub zapachem syntetycznym. Od tego zależna jest też cena, jednak. Wkładem zapachów w puszkach są kawałki drewna nasączone olejkami zapachowymi. Co jakiś czas warto wstrząsnąć puszką lub obrócić drewienka. Pozwoli to wzbudzić aromat na nowo. A jeżeli zapach będzie zbyt intensywny puszkę można po prostu zamknąć.

Puszki zapachowe są różnej wielkości, ale też jakość zapachowa bywa różna, warto sięgać po sprawdzone produkty. Zaufane dobre puszki zapachowe do samochodu utrzymuje się do 60 dni . Puszka ma najlepszą opcje zapachowa kiedy używamy jej w temperaturze powyżej ośmiu stopni Celsjusza. Ich zapach utrzymuje się nawet do 60 dni.

W Galon oleje gwarantujemy świetną jakość zapachów samochodowych w puszkach i spory wybór zapachów najlepszych jakościowo.

Indeks: ZAP000373

7Tin

7TIN Odświeżacz Powietrza - Wild Berry

Zapachy samochodowe 7TIN Air Fresheners to linia profesjonalnych odświeżaczy powietrza, które można stosować wszędzie tam, gdzie pożądany jest długotrwały świeży zapach. Wewnątrz puszki znajdują się 3 kawałki drewna cedrowego nasączone olejami.

Cena 12,49 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h