Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Aktywne piany

Aktywne piany

Aktywna piana do mycia samochodu jest co raz bardziej popularnym środkiem do pielęgnacji lakieru również w tzw. domowych warunkach. Najczęściej jednak spotykamy się z nią w automyjniach, a to dlatego, że aktywne piany wymagają zastosowania dodatkowych urządzeń myjących, a nie każdy posiada w domu myjkę ciśnieniową.

Jednak dla posiadaczy pianownic lub myjek ciśnieniowych ten samochodowy kosmetyk myjący jest idealny w użytki. Aktywne piany myjące samochód w aktualnej ofercie rynkowej mają wiele konsystencji. Zazwyczaj kupisz ja w postaci płyny, czasami koncentratu. To jak zachowuje się aktywna piana na karoserii to też czynnym wspomagający czyszczenie. Np. produkt, który posiadamy w ofercie i polecamy, czyli ADBL Yeti to wysoce skoncentrowana piana , neutralna. Ogromna dawka składników pianotwórczych powoduje, że po naniesieniu na karoserię środek przyjmuje konsystencje bitej śmietany, co daje ogromna siłę penetracji w brud.

Co istotne aktywne piany czyszczące to środki delikatniejsze, skierowane do tych kierowców, którzy często myją swoje auta, ale też dbają o nie dodatkowo np. regularnie woskując karoserie. Piany aktywne dzięki swoim technologiom nie naruszają warstwy wosku, a często dodatkowo ją odświeżają. Tak jest np. w przypadku piany ADBL Yeti Tropical Night -. Piana z dodatkiem naturalnego ph nie narusza warstwy wosku położnej wcześniej.

Co trzeba wiedzieć o pianach aktywnych do mycia samochodu? W zasadzie nie ma łagodniejszego środka czyszczącego do samochodu. Trzeba pamiętać tylko o kilku rzeczach, żeby cieszyć się ich użytkowaniem. Pian aktywnych nie można stosować na rozgrzany lakier i nie stosować na słońcu. Trzeba zadbać o ich dobre spłukanie i nie pozostawiać do wyschnięcia. W tym ostatnim pomagają środki myjące w kolorze różowym. Różowa piana to nie tylko dobra zabawa, jest zazwyczaj bardzo kontrastowa w stosunku do karoserii samochodu, więc widać, gdzie jeszcze nie została płukana.

Po kolorowe i tradycyjne piany aktywne zapraszamy do naszej oferty. Wybór jest ogromny, ale służymy pomocą i radą przy każdym zakupie.