Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Czyszczenie pranie tapcerki

Czyszczenie pranie tapcerki

Czyszczenie tapicerki materiałowej i welurowej powinno opierać się o pewien schemat, którego warto przestrzegać, żeby ułatwić sobie pracę. Usprawnienie działania czyszczeniu wnętrza auta można i trzeba  oprzeć o współczesne środki do czyszczenia i prania tapicerki. Po pierwsze środki te mają takie składy, które świetnie radzą sobie z nawet głębokimi zabrudzeniami, a  po drugie przy praniu tapicerki w aucie istotne jest, aby preparat nie wymagał użycia dużej ilości wody. Jest ona po prostu trudna do usunięcia przy praniu, długo schnie i może przynieść efekt niepożądanego zapachu, mimo użycia odkurzacza, dlatego polecamy po sięgniecie, będącego w naszej ofercie RR  CarWash Upholster cleaner low -foaming, który jest środkiem skoncentrowanym i nisko pieniącym.

 Przeznaczony jest przeznaczony do prania różnego rodzaju tkanin. Dobrze sprawdza się także przy usuwaniu zabrudzeń z twardych powierzchni typu: boczki, podsufitka, czy plecy siedzeń. Świetnie współpracuje w praniu welurowej tapicerki. Produkt ten wymaga odpowiedniego dozowania, ale jego zaletą jest fakt, ze można go stosować punktowo, jako odplamiacz. Polecamy ten środek przy czyszczeniu tapicerki.

Jeżeli masz w planie konkretniejszą pielęgnacje tapicerki i wykładzin, czyli pranie to zachęcamy do sięgnięcia po środek prania ADBL Bonnet To wygodna w użyciu formuła, której zaletą jest brak zapachu. Ten środek do prania tapicerki to autokosmetyk, który jest niezwykle łatwy i bezpieczny w użyciu. Nowoczesne składniki czyszczące usuwają zanieczyszczenia nie wpływając na jakość barw oraz fakturę tekstyliów i co najistotniejsze środek  nie wymaga wypłukiwania, a to znacząco wpływa na szybkość pracy. Oprócz tego brak użycia dużej ilości wody jest czynnikiem, który pozwala uniknąć dużych kłopotów z suszeniem tapicerki, wymontowywaniem siedzeń i blaknięciem ich na słońcu, czy nie przyjemnym zapachem, jaki pojawia się przy małej wentylacji podczas suszenia.

Zapraszamy do naszej oferty środków które poradzą sobie z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami tapicerki.