Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Niewidzialne wycieraczki

Niewidzialne wycieraczki

Niewidzialna wycieraczka to świetny wynalazek  udogodnienie, które znacząco wpływa na i bezpieczeństwo jazdy w deszczu. W zasadzie po co powstały niewidzialne wycieraczki i czym są?  Niewidzialna wycieraczka to powłoka hydrofobowa, która rozprasza krople deszczu na szybie, sprawiając, że pęd powietrza zdmuchuje je z powierzchni szkła. Ogranicza to konieczność używania wycieraczek i poprawia widoczność podczas jazdy w deszczu i zapobiega powstawaniu śladów i osadów z wody na szybie samochodu. Dodatkowymi atutami niewidzialnej wycieraczki jest również fakt, że szyba po aplikacji takiej powłoki zdecydowanie wolniej się brudzi.

Jeśli chodzi o wybór preparatu nie jest to proste, bo na rynku dostępny jest bardzo szeroki przekrój produktów. Znajdziesz preparaty w niższej cenie , które działają przez klika tygodni w naszej ofercie np. RainX, ale też takie trwałe powłoki hydrofobowe, które utrzymują się nawet 12 miesięcy np. będący również w naszej ofercie zestaw niewidzialna wycieraczka GTECHNIQ G1+G2 100ml Kit.

Niezależnie od tego jaki środek wybierzesz ma on wymaganie przygotowania szyby do aplikacji . Przygotowanie jest banalnie proste, ale kluczowe dla późniejszego działania oraz trwałości produktu.

Muszą zacząć od dokładnego umycia szyby, usunięcia pozostałości po owadach i innych zabrudzeń. Polecamy użyć do mycia szamponu oraz preparatu do usuwania owadów. Jeśli szyba nie jest bardzo brudna wystarczy mikrofibrą i płynem do mycia szyb.

Warto pamiętać, że działanie powłoki typu niewidzialna wycieraczka, czyli prędkość, przy której możemy zrezygnować z użycia tradycyjnych wycieraczek, będzie w dużej mierze zależeć od stopnia nachylenia szyby oraz jej stanu.

Mimo kilku zasad, to jednak niewidzialne wycieraczki, są środkami  które warto zainwestować szczególnie w polskich warunkach atmosferycznych. 

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w tej kwestii zapraszamy do naszego sklepu i kontaktu. Jeżeli jesteś zdecydowany w naszej ofercie niewidzialnych wycieraczek znajdziesz wiele produktów, które odpowiedzą na jednostkowe potrzeby Twojego samochodu i szyby.