Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Pielęgnacja plastików i winylu

Pielęgnacja plastików i winylu

Każdy plastik w samochodzie z czasem przestaje cieszyć oko. Blaknie, szarzeje, matowieje i nie nadaje szyku wnętrzu, a to wiele traci wizualnie. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy pielęgnacja plastików i winylu istnieje i nikogo nie dziwi fakt, że istnieją oddzielne kosmetyki samochodowe, które powodują, że czyszczenie wnętrza staje się przyjemne, łatwe i daje satysfakcję w postaci zadbanych części plastikowych i winylowych w aucie.

Czyszczenie plastików w samochodzie trzeba potraktować metodycznie i na start wiedzieć, albo rozpoznać jakim tworzywem sztucznym masz do czynienia we wnętrzu swojego auta.  

Na tej podstawie dobierasz kosmetyk. Dużą grupą kosmetyków do czyszczenia wnętrza samochodu są środki o nazwie interior dressing, określane czasem także jako dressing do plastików wewnętrznych czy po prostu dressing do wnętrza samochodu. W naszej ofercie znajdziesz różne środki tego typu. Polecamy dresing o zapachu kokosowym. Ten produkt ma kremową formułę i służy do pielęgnacji plastików wewnętrznych. Gęsta konsystencja i brak rozpuszczalników w składzie gwarantują bezpieczeństwo użycia. Zapewnia wysoki poziom odżywienia, przyciemnienia i zabezpieczenia przed nadmiernym niszczeniem i płowieniem. Posiada właściwości antystatyczne, a dodatkowo ma bezpieczny skład i jest bardzo wygodny w użyciu i aplikacji.

W przypadku wszystkich kosmetyków do autodetailing wnętrza i pielęgnacji plastików trzeba pamiętać, aby powierzchni na, którą aplikujemy dany kosmetyk była chłodna. Dlatego przed aplikacją naturalnego wosk do plastików, drewna, chromu, carbonu z Manufaktury wosku Interiort Finish  jaki jest w ofercie naszego sklepu, polecamy przed aplikacją kosmetyku zaparkować auto w cieniu, tak, aby kokpit i części plastikowe nie były nagrzane od słońca.

Czyszczenie i pielęgnacja części i komponentów z plastiku i tworzyw sztucznych w samochodzie nie jest wymagającym zajęciem, nie pochłania wiele czasu, ale warto zadbać o cykliczność wykonywania czynności dobranymi do tego kosmetykami samochodowymi, wtedy plastikowe obudowy będą służyły w nienaruszonym stanie przez długi czas.
Po kosmetyki do pielęgnacji plastików i winyli samochodowych zapraszamy do naszego sklepu, dobierzemy też kosmetyki do czyszczenia wnętrza, jeżeli nie masz pewności z jakim materiałem masz do czynienia wewnątrz Twojego samochodu.