Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Pielęgnacja plastików i winylu

Pielęgnacja plastików i winylu

Każdy plastik w samochodzie z czasem przestaje cieszyć oko. Blaknie, szarzeje, matowieje i nie nadaje szyku wnętrzu, a to wiele traci wizualnie. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy pielęgnacja plastików i winylu istnieje i nikogo nie dziwi fakt, że istnieją oddzielne kosmetyki samochodowe, które powodują, że czyszczenie wnętrza staje się przyjemne, łatwe i daje satysfakcję w postaci zadbanych części plastikowych i winylowych w aucie.

Czyszczenie plastików w samochodzie trzeba potraktować metodycznie i na start wiedzieć, albo rozpoznać jakim tworzywem sztucznym masz do czynienia we wnętrzu swojego auta.  

Na tej podstawie dobierasz kosmetyk. Dużą grupą kosmetyków do czyszczenia wnętrza samochodu są środki o nazwie interior dressing, określane czasem także jako dressing do plastików wewnętrznych czy po prostu dressing do wnętrza samochodu. W naszej ofercie znajdziesz różne środki tego typu. Polecamy dresing o zapachu kokosowym. Ten produkt ma kremową formułę i służy do pielęgnacji plastików wewnętrznych. Gęsta konsystencja i brak rozpuszczalników w składzie gwarantują bezpieczeństwo użycia. Zapewnia wysoki poziom odżywienia, przyciemnienia i zabezpieczenia przed nadmiernym niszczeniem i płowieniem. Posiada właściwości antystatyczne, a dodatkowo ma bezpieczny skład i jest bardzo wygodny w użyciu i aplikacji.

W przypadku wszystkich kosmetyków do autodetailing wnętrza i pielęgnacji plastików trzeba pamiętać, aby powierzchni na, którą aplikujemy dany kosmetyk była chłodna. Dlatego przed aplikacją naturalnego wosk do plastików, drewna, chromu, carbonu z Manufaktury wosku Interiort Finish  jaki jest w ofercie naszego sklepu, polecamy przed aplikacją kosmetyku zaparkować auto w cieniu, tak, aby kokpit i części plastikowe nie były nagrzane od słońca.

Czyszczenie i pielęgnacja części i komponentów z plastiku i tworzyw sztucznych w samochodzie nie jest wymagającym zajęciem, nie pochłania wiele czasu, ale warto zadbać o cykliczność wykonywania czynności dobranymi do tego kosmetykami samochodowymi, wtedy plastikowe obudowy będą służyły w nienaruszonym stanie przez długi czas.
Po kosmetyki do pielęgnacji plastików i winyli samochodowych zapraszamy do naszego sklepu, dobierzemy też kosmetyki do czyszczenia wnętrza, jeżeli nie masz pewności z jakim materiałem masz do czynienia wewnątrz Twojego samochodu.

Indeks: KOS001519

ADBL

ADBL Interior WOW LIMITED EDITION 1L (+ trigger) - Odżywia plastik, winyl czy gumę, nadając głębokie, satynowe wykończenie (zapa

Dressing do wszystkich tworzyw sztucznych. Odżywia plastik, winyl czy gumę, nadając głębokie, satynowe wykończenie. Zapobiega degradacji tworzyw sztucznych dzięki zawartości bardzo silnych filtrów UV.

Cena podstawowa 79,90 zł Cena 67,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS001523

ADBL

ADBL Interior WOW LIMITED EDITION 500ml (+ trigger) - Odżywia plastik, winyl czy gumę, nadając głębokie, satynowe wykończenie (z

Dressing do wszystkich tworzyw sztucznych. Odżywia plastik, winyl czy gumę, nadając głębokie, satynowe wykończenie. Zapobiega degradacji tworzyw sztucznych dzięki zawartości bardzo silnych filtrów UV.

Cena podstawowa 49,90 zł Cena 39,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h