Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Środki i preparaty do pielęgnacji felg

Środki i preparaty do pielęgnacji felg

Zakup fajnych felg, zazwyczaj wiąże się z konkretnym wydatkiem. Koła i hamulce przy lśniących felgach to biżuteria dla samochodu. Warto więc dobrze zadbać o felgi i skupić się na środkach i preparatach do pielęgnacji felg, które spowodują, że czyszczenie felg będzie łatwe, przyjemne i nie przyniesie tylko efektu wizualnego. Przy czyszczeniu trzeba uzbroić się w cierpliwość i w dobre kosmetyki samochodowe.

I tu warto nie poddawać się emocjom, czy spontaniczności, ale wybrać środki sprawdzonych producentów i polecane, takie, które nie uszkodzą porządnych drogich felg, wystarczą na dłużej. My w naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt produktów do czyszczenia felg, które z czystym sercem możemy polecić. Jednym z ulubionych i najbardziej zaufanych jest Shiny Garage Monster Wheel Cleaner, czyli żel do mycia felg tzw. krwawa felga. Ten  preparat dzięki żelowej formule dłużej oddziaływuje na zabrudzenia, co sprawia że jest bardzo skuteczny. Za sprawą składnika deironizującego usuwa metaliczne zanieczyszczenia z powierzchni felg. Przy czym jego działanie jest widoczne gołym okiem. Tam gdzie środek pracuje przybiera krwawy, czerwony kolor. Uprzedzamy, że na felgach chromowanych czy polerowanych trzeba wykonać próbę.

Jeśli przy okazji czyszczenia felg, chcemy też przetrzeć nasz lakier, to warto zaopatrzyć się w ADBL Vampire Liquid w sprayu. Ważne jest, że ten środek ma neutralne pH, a przez to jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni na zewnątrz auta i może być stosowany do codziennej pielęgnacji felg i lakieru.

Oprócz kosmetyków samochodowych do czyszczenia felg przy ich konserwacji warto przestrzegać kilku zasad, np. wykonywania testu danego środka czyszczącego. Stanowczo też odradzamy tzw. domowe sposoby, czyli spryskiwanie opon lakierem do włosów, czy pomysł smarowania ich paliwem, co może być tragiczne w skutkach.
To tylko kilka polecanych przez nasz sklep środków do czyszczenia felg, które przy okazji mają inne zastosowania. Jeżeli chcesz poznać całą ofertę i dobrać kosmetyk do potrzeb Twojego auta zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.

Indeks: KOS000334

Poorboy`s World

POORBOY`S Wheel Sealant 237ml

Poorboy’s Wheel Sealant jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku sealantów, przeznaczonym do felg.  Jest odpornym na działanie wysokich temperatur syntetykiem, tworzącym ochronny płaszcz na każdym rodzaju felgi.

Cena 81,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h