Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Plastiki zewnętrzne i zderzaki

Plastiki zewnętrzne i zderzaki

Kilka lat temu czyszczenie plastików zewnętrznych, wewnętrznych i zderzaków  opierało się w zasadzi eo jedne produkt, który stał się synonimem zadbanych części plastikowych. Plak, szturmem podbił półki kosmetyków samochodowych i serca kierowców. Ten skuteczny środek samochodowy i jego sukces stał się inspiracja dla producentów do stworzenia oddzielnej linii kosmetyków, które czyszczą plastiki zewnętrzne i zderzaki.. Dowodem na potrzebę na ten typ preparatów jest chociażby to , że na naszych pólkach w Galon oleje, znajduje się ponad trzydzieści  rodzajów tego typu kosmetyków.

Zewnętrzne plastiki wymagają szczególnego traktowania. Wykonane są z nich i małe i duże elementy zewnętrznej konstrukcji samochodu: plastikowe zderzaki, spojlery, listwy boczne musza wiele wytrzymać i codziennie zmagają się z trudnymi warunkami atmosferycznymi, brudem, osadami, błotem i promieniami UV. Dlatego często płowieją, z czarnego koloru przechodzą w szary, albo matowieją, co nie dodaje szyku i urody samochodowi, ale też jest początkiem dalszej degradacji i w rezultacie prowadzi do dość drogiej wymiany.

Jesteśmy zwolennikami zasady lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego polecamy środki i kosmetyki, które pielęgnują plastiki zewnętrzne i zderzaki. Jednym z oferty wielu, którym ufamy jest MEGUIARS GOLD CLASS TRIM DETAILER Środek do pielęgnacji plastików zewnętrznych. To świetny produkt, który można nałożyć również na gumowe zderzaki, uszczelki i tworzywa zewnętrzne. Innowacyjna technologia wprowadzona przez markę Meguiar's w mgnieniu oka przywraca kolor i głębię wyblakłym oraz odbarwionym zewnętrznym elementom z tworzywa. Środek zabezpiecza też plastikowe elementy na tyle dobrze, ze efekt utrzymuje się kilka tygodni. Produkt pomaga również usunąć z tworzyw niechciane zanieczyszczenia oraz pozostałości wosku. Innym świetnym produktem jest FUNKY WITCH Plastic Fantastic Trim Restorer 500ml - dressing do plastików zewnętrznych. Do produktu dodajemy atomizer, co znacznie ułatwia aplikowanie i pracę z tym autokosmetykiem, a najwyższej jakości formuła pozwala w doskonały sposób zabezpieczyć plastikowe powierzchnie. Działa poprzez penetrację i powlekanie, dzięki czemu skutecznie i silnie odpycha wodę, długotrwale chroniąc plastikowe komponenty zewnętrzne auta. 

Zapraszamy do naszej oferty i zadbania o elementy  plastikowe zewnętrzne i zderzaki szczególnie przed nadejściem zimy.

Indeks: KOS000055

Sonax

SONAX Odnawia Czarne Plastiki 100ml

Trwale ożywia kolory i pielęgnuje wyblakłe i zmatowiałe elementy z tworzywa sztucznego na zewnątrz pojazdu.Wygodny i higieniczny w użyciu dzięki zastosowanej gąbce. Receptura na bazie wody. 

Cena 29,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS003033

Koch Chemie

KOCH Plast Star PSS 1L

Preparat do pielęgnacji zewnętrznych plastików klasy premium bez oleju silikonowegoNie zawierający oleju silikonowego produkt klasy premium do pielęgnacji tworzyw sztucznych.

Cena 75,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h