Środki do usuwania WATER SPOT

Środki do usuwania WATER SPOT

Z uporczywym problemem w postaci zacieków mineralnych i osadów po twardej wodzie mierzy się każdy użytkownik samochodu. Są już środki i preparaty do usuwania water spotów. I radzą one sobie doskonale zarówno z plamami powstałymi po myciu auta z pomocą węża ogrodowego na podjeździe, czy z plamami po myciu lancą ciśnieniową  na myjni samochodowej.
Water spot kiedy jest niewielki może być nawet nie widoczny gołym okiem na suchej powierzchni, ale w sytuacji większego osadu będzie widoczny i w przypadku osadów na lakierze może narobić szkód. Water spoty na szybie to wyłącznie problem estetyczny, te na lakierze są przede wszystkim trudnym do usunięcia zanieczyszczeniem i w przypadku braku naszej reakcji mogą doprowadzić przede wszystkim do uszkodzenia powierzchni lakierniczej.

Sposobów na usuwanie water spotów jest kilka, jednak my polecamy skorzystać z kosmetyków do pielęgnacji lakieru, które doskonale sobie z nimi poradzą bez mozolnego osuszania auta ściereczką po jego umyciu.

Preparaty do usuwania water spotów bazują zazwyczaj na kwaśnym odczynie pH, który po prostu rozpuszcza zabrudzenia. Polecanym i bezpiecznym dla lakieru środkiem, jest obecny również w naszej ofercie SHINY GARAGE Spot Off. Świetnie sobie radzi również na powierzchniach zabezpieczonych powłoką ceramiczną/kwarcową nie uszkadzając ich struktury, a dzięki inhibitorom, zapobiega ponownemu powstawaniu osadów po twardej wodzie. Mimo że jest to środek chemiczny ma przyjemny, owocowy zapach, a użytkownicy na pewno docenią sposób jego aplikacji, bo to prosty w użyciu atomizer, który wymaga użycia jedynie miękkiej szmatki do opracowania i rozprowadzenia naniesionego płynu. Ten środek zapobiega również powstawaniu kolejnych nowych plam.

Jaki preparat najlepiej wybrać? Wiele zależy od wielkości water spotów i tego gdzie się znajdują. W naszej ofercie znajduje się kilka zaufanych środków  środków do usuwania plam po twardej wodzie, które pomogą pozbyć się problemu i zadbają o lakier samochodu, bez ryzyka jego uszkodzenia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz