Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Środki i preparaty do pielęgnacji opon

Środki i preparaty do pielęgnacji opon

Opony temat niezwykle istotny, bo tu liczy się nie tylko ich wygląd. Koła  i hamulce oraz opony pełnią odpowiedzialne są za wiele istotnych procesów zachodzących podczas jazdy. Opony, dobre i zadbane to przede wszystkim za nasze bezpieczeństwo. Ogumienie auta powiązane jest m.in. z kontrolą przyspieszania, z hamowaniem, czy poziomem hałasu. Opony samochodowe są elementem mającym bezpośredni kontakt z powierzchnią drogi i utrzymują cały ciężar samochodu.

Ani najnowsze systemy bezpieczeństwa, ani napędy, nie będą poprawnie działać, jeśli opony nie będą w dobrej kondycji. Dlatego warto stosować środki i preparaty do pielęgnacji opon, aby pozostały jak najdłużej w dobrej kondycji. Jakie preparaty stosować, żeby dobrze pielęgnować opony?  Ważną wskazówka w dobieraniu kosmetyków do opon jest unikanie tych, które mają wysoką zasadowość, gdyż osłabiają one strukturę materiału i przyspieszając starzenie. Warto też zwrócić uwagi na kosmetyki zaufanych producentów i dodatki absorbujące promieniowanie UV. Jednym z takich kosmetyków z gamy naszych produktów jest ADBL Black Water. Stworzony z myślą o oponach, jednak znajdujący zastosowanie przy zabezpieczaniu wielu innych elementów gumowych, plastikowych czy winylowych. Promieniowanie ultrafioletowe to jeden z największych wrogów opony, bo wpływa na jej utlenienie i szybsze starzenie.

Na rynku są też środki, które zabezpieczając opony, dbają również o ich estetykę i wygląd, a jednocześnie nie stwarzają problemów z aplikacją. My polecamy sięgnąć po SOFT99 Digloss Giraerge. Środek do konserwacji opon z aplikatorem. Powłoka bazująca na wodzie, nakładana za pomocą aplikatora z Glaco Blave!
Poręczna buteleczka pomaga osiągnąć wysoki połysk na oponach przy łatwej aplikacji.

Szczególnie użyteczna przy oponach o niskim profilu i dolnych częściach opon, które zazwyczaj są trudniejsze do zabezpieczenia. To świetny produkt dla tych wszystkich, którzy działają w zaciszu własnego garażu.

Ilość środków, konsystencji kosmetyków do konserwacji opon jest wiele. My w naszej ofercie mamy te najbardziej zaufane i takie, które sami moglibyśmy zastosować we własnych autach. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, w której znajdziesz ponad czterdzieści pięć produktów do pielęgnacji ogumienia w aucie.