Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Lakiery do zacisków

Lakiery do zacisków

Kolorowe zaciski hamulcowe to po prostu kwestia estetyki. W zasadzie pomysł ten jest zaczerpnięty z samochodów sportowych, a obecnie każdy kto chce wyróżnić swój samochód może mieć kolorowe szczęki hamulcowe za sprawą oferty lakierów.

Producenci lakierów samochodowych wyszli naprzeciw potrzebie klientów i dziś możemy zaprosić również do naszej szerokiej oferty lakierów do zacisków i farb do szczęk hamulcowych.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ponad czterdzieści tego typu produktów, wszystkie są wysokiej jakości. Kolorowy lakier do zacisków musi być odporny na działanie temperatur, na działanie chemiczne i korozję więc nie sprowadzamy produktów z „niższej pólki”.

 My polecamy szczególnie lakiery do zacisków w sprayu m.in. Motip Lakier do  np. czerwony, chociaż wybór kolorów jest dużo większy. Ten konkretny produkt jest termoodporny, dobrych właściwościach wypełniających i trwałym połysku. Jego skład powoduje, ze jest odporny na zarysowania i uderzenia jak również na benzynę, chemikalia i wpływ czynników atmosferycznych. Oprócz aspektu kolorystycznego zapewnia ochronę przed korozją i zabrudzeniami.

Malowanie zacisków hamulcowych nie jest szkodliwe o ile zostanie wykonane starannie, zgodnie z zasadami pokrywania części samochodu farbami i lakierami. Dlatego niezależnie czy wybierzesz spray, czy farbę „na pędzel” zawsze trzeba zadbać o doczyszczenie szczęk hamulcowych oraz zaopatrzenie się w jakościowe, dobre produkty.

To czy wybierzesz farbę w sprayu, czy farbę na pędzel zależy od tego, czy w przygotowaniu do malowania liczysz się z demontażem zacisków - co jest niezbędne w pracy z farbą „na pędzel”. Polecamy jednak nieco więcej zachodu i sięgniecie po szeroką gamę kolorystyczną farb od Foliatec. W naszej ofercie znajdziesz 21 wariantów kolorystycznych tego produktu, oprócz klasycznych barw do wyboru jest kolor Pink Candy, czy ocean turquoise. Co więcej, te farby do zacisków pochodzą od wiodącego producenta farb najwyższej jakości.  Farby sprzedawane są w zestawie i spokojnie wystarcza na pomalowanie czterech zacisków.

To rozwiązanie nieco bardziej pracochłonne, ale z dużo większym wachlarzem możliwości kolorystycznych.
Niezależnie, czy lubisz klasyczne barwy samochodów, czy nietypowe kolory, warto w przypadku lakieru do zacisków, sięgnąć po sprawdzone produkty w sklepach motoryzacyjnych, dlatego zapraszamy do naszej oferty.