Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
ZAPACH
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Pielęgnacja kokpitu

Pielęgnacja kokpitu

Wizytówką każdego wnętrza samochodu jest kokpit. To na nim odbywa się często wewnętrzne życie auta. Dlatego zadbanie o jego trwałość i wygląd jest istotne. W gamie kosmetyków do auta  znajdą się produkty do czyszczenia wnętrza skierowane wyłącznie na pielęgnacje kokpitu. Zwrócenie uwagi producentów na kokpit pokazuje jak istotny jest to element samochodu.

Żeby dobrze zadbać o kokpit możesz wykorzystać szereg różnych środków. Na rynku  i w naszej ofercie znajdziesz APC, specjalne szampony do wnętrza auta, quick detailery, pianki, spraye, czy środki przeznaczone do powierzchni plastikowych i gumowych. Wybór jest na prawdę duży i dlatego warto zastanowić się na czy m Ci zależy i jakiego efektu na swoim kokpicie oczekujesz. Warto też dobrać kosmetyk do tworzywa z jakiego masz wykonany kokpit.

Zanim powiemy o kosmetykach samochodowych do pielęgnacji kokpitu, to przeanalizujmy kokpitu. Aktualnie większość kokpitów samochodowych wykonana jest z tworzywa sztucznego. Kilkadziesiąt lat temu tworzono je z lakierowanej blachy, co utrudniało często czyszczenie wnętrza samochodu. Dziś spotyka się też elementy kokpitów wykonane z drewna, lub jego części wykonane z tkaniny identycznej jak tapicerka. Czasami przy wyborze środka czyszczącego do kokpitu ważny jest kolor. To wszystko są zmienne wyznaczające dobór środka do czyszczenia kokpitu samochodu.

Jeżeli masz kokpit plastikowy i matowy to proponujemy kosmetyk do czyszczenia wnętrza dla tych wszystkich, którzy są fanami połysku i błyszczących detali w aucie. Shine Protectant dzięki swoim właściwościom zmieni nawet matową deskę rozdzielczą w lekko i delikatnie  błyszcząca powierzchnię. Możesz też użyć go do elementów wykończeniowych samochodu, paneli drzwi, plastikowych zderzaków, czy do opon. W odróżnieniu od innych produktów ten nie pozostawia tłustego i matowo wyglądającego efektu.

Do wydobycia kokpitu, który ma chropowatą strukturę polecamy K2 Omega – czyli dresing do plastików w zestawie z mikrofibrą i aplikatorem. Ten rodzaj kosmetyku wymaga nieco więcej pracy, ale podkreśla strukturę i wydobywa oryginalny kolor tworzywa. Innowacyjna formuła produktu zapewnia długotrwały efekt, skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV dzięki właściwościom antystatycznym na długo chroni przed ponownym osadzaniem się kurzu.

To tylko dwa kosmetyki z naszej rozbudowanej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z kosmetykami do pielęgnacji kokpitu, a w razie wątpliwości do kontaktu z naszymi specjalistami.