Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Powłoki ochronne do lakieru

Powłoki ochronne do lakieru

Zabezpieczenie lakieru samochodowego w sposób skuteczny jest często wyzwaniem. Promienie UV, uszkodzenia mechaniczne, niesprzyjająca pogoda, czy sól i błoto pośniegowe to wszystko powinno być przyczyną chęci zabezpieczenia lakieru, a dobre kosmetyki samochodowe to absolutny must have, jeżeli chcemy zadbać nie tylko wygląd, ale trwałość lakieru. Dlatego warto sięgnąć po produkty do pielęgnacji lakieru z grupy powłok ochronnych do lakieru. Tak, na pierwszy plan wysuwają się woski samochodowe i powłoki ceramiczne czy kwarcowe, ale ilość ich rodzajów i przeznaczeń jest na tyle duża, że warto się zorientować co z powłok ochronnych odpowiada Twoim wymaganiom.

Wśród powłok ceramicznych i kwarcowych znajdziesz produkty, które mają właściwości hydrofobowe, membranowe. Na rynku dostępne są też propozycje np.  do lakierów matowych, czy do folli.

Wśród powłok zabezpieczających, obok tych ceramicznych i kwarcowych, warto zwrócić uwagę na powłoki polimerowe. To samochodowe kosmetyki syntetyczne, które świetnie sprawdzają się w pielęgnacji lakieru samochodowego. W naszej ofercie dostępny jest rewolucyjna formuła aerozolu, czyli powłoka MEGUIARS ULTIMATE FAST FINISH G18309. Ten produkt zapewnia doskonały połysk dzięki długotrwałej, syntetycznej powłoce polimerowej, która jest niezwykle łatwa w użyciu. Poradzisz z nią sobie nawet jeżeli nie jesteś profesjonalistą w autodetailing. Zaawansowany skład chemiczny odpowiada za świetny połysk, śliskość lakieru i co ważne hydrofobową ochronę.

Inna ciekawą powłoką i produktem, który przykuwa uwagę jest Gyeon Q2 WetCoat  powłoka na mokry lakier. To banalnie prosta w nałożeniu, a jednocześnie świetna formuła powłoki, która umożliwia Ci aplikację zabezpieczenia na mokre auto, bez konieczności polerowania czy wycierania produktu. Gyeon Q2 WetCoat ma trwałość na lakierze przewyższającą dużą część wosków, których aplikacja jest nieporównywalnie bardziej złożona i czasochłonna.

Wybór wśród kosmetyków do pielęgnacji lakieru jest duży. Jeżeli masz określone potrzeby to zapraszamy do naszego sklepu, wśród kilkudziesięciu produktów sprawdzonych marek na pewno wybierzesz ten, który odpowiada indywidualnym wymaganiom samochodu.