Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Czyszczenie klimatyzacji

Czyszczenie klimatyzacji

Klimatyzacja w samochodzie jeden z najlepszych wynalazków ostatnich dziesięcioleci, ale… bardzo wymagający, szczególnie w kwestii utrzymania jej w czystości. Jedna z ważniejszych czynności jest czyszczenie klimatyzacji z konsekwencją czasu i systematycznością. Zanieczyszczony system klimatyzacyjny  samochodzie może być  niebezpieczny dla zdrowia, dlatego warto sięgać po kosmetyki samochodzie, które pomagają i ułatwiają utrzymanie klimatyzacji w czystości.

W ofercie naszego sklepu proponujemy ponad trzydzieści produktów wspomagających dbanie o kanały klimatyzacyjne i czystość nawiewów w aucie. Znajdziesz tu środki zapachowe, czyszczące , ale też dezynfekujące takie jak  Plak  Air Clim Dezynfekujący 200ml. Środek do bakterio i grzybobójczej dezynfekcji klimatyzacji, nawiewów i powietrza w samochodach. Banalny w użyciu, pozwala na samodzielne odkażenie układu klimatyzacji w ciągu 15 minut. Działa błyskawicznie, a dodatkowo usuwa nieprzyjemne zapachy pleśni, dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego. To jeden z kliku środków dezynfekujących z naszej oferty.

Świetnie sprawdzającym się środkiem jest też  LIQUI MOLY Klima Anlagen Reiniger 250ml tzw. oczyszczać klimatyzacji. To preparat, który jest banalnie prosty w użyciu, wyposażony w mini sondę, pozwala dotrzeć do głębszych zakamarów klimatyzacji i parownika. Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie, a przy tym tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza.
Użycie tego typu środków powoduje, że użycie klimatyzacji jest po prostu bezpieczniejsze dla wszystkich użytkownik Twojego samochodu, ale też zminimalizujesz konieczność częstego czyszczenia klimatyzacji u fachowców, co może być kosztowne.
Zapraszamy do sięgnięcia po zaufane kosmetyki do czyszczenia klimatyzacji z oferty naszego sklepu. W razie problemów z doborem, pomożemy doradzimy dobrać środek odpowiedni dla Ciebie i Twojego samochodu

Indeks: KOS002903

Nanoclean Air

NANOCLEAN AIR AC8 400ml - pianka do czyszczenia klimatyzacji uniwersalna

Czyszczenie, odgrzybianie i kompleksowa dezynfekcja klimatyzacji i wentylacji w domu oraz w samochodach. Zabija wszystkie Wirusy, Bakterie, Grzyby, Drożdże, Spory, Prątki w krótkim czasie. Zabija bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty. Preparat do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji samochodowej jak i odgrzybiania klimatyzatora w domu w...

Cena 55,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h