RUSTOL OWATROL Oil to renomowany inhibitor rdzy stosowany na przestrzeni ponad 50 lat na całym świecie. Jest kluczowym elementem systemów ochrony antykorozyjnej dla wyrobów stalowych narażonych na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, przemysłowych i morskich.
Bardzo wydajna ceramiczna powłoka do nielakierowanych tworzyw sztucznych. Tworzy skuteczną i trwałą warstwę ochronną. Zapewnia intensywne odświeżenie koloru oraz pozostawia satynowy, matowy wygląd z efektownym kropelkowaniem
Dressing do wszystkich nielakierowanych, zewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych, na bazie wodnej, cechujący się trwałością i efektem wizualnym dorównującym środkom opartym na rozpuszczalnikach węglowodorowych.