Lista produktów marki Sonax

Produkty marki SONAX tworzone są z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Dzięki temu są niesamowicie łatwe i wygodne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

Produkty marki SONAX tworzone są z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Dzięki temu są niesamowicie łatwe i wygodne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Każdy produkt ma oryginalną, opracowaną w laboratoriach firmy SONAX formułę i jest poddawany ciągłym testom, aby był jednocześnie efektywny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla Twojego samochodu.

Dla firmy SONAX ogromne znaczenie ma również środowisko naturalne i Twoje zdrowie. Dlatego też zarówno proces produkcji, jak i same produkty spełniają najbardziej rygorystyczne, unijne normy dotyczące ochrony środowiska.

Produkty firmy SONAX od wielu lat używane są przez profesjonalistów z zespołu Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes.

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-36 z 97 pozycji

Indeks: KOS000064

Marka: Sonax

SONAX Do Czyszczenia Wnętrza 500ml

Dokładnie usuwa nawet najbardziej uporczywy brud z wykładzin, tapicerki, pokrowców tekstylnych, podsufitek z tworzywa sztucznego i szyberdachów. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach w samochodzie

Cena 15,19 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KOS000065

Marka: Sonax

SONAX Do Renowacji Pleksy 75ml

Preparat do renowacji szkła plastikowego, akrylowego i pleksiglasu. Usuwa zadrapania i rysy z tworzyw sztucznych, szyb w przyczepach, na łodziach, w samolotach, z wyświetlaczy telefonów komórkowych, szkiełek w zegarkach, z mebli ze szkła akrylowego.

Cena 26,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AKC000351

Marka: Sonax

SONAX Gąbka 2w1

Strona koloru srebrnego szybko i skutecznie usuwa owady i uporczywe resztki brudu z powierzchni szklanych, lakierowanych i z tworzywa sztucznego.

Cena 13,27 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AKC000185

Marka: Sonax

SONAX Gąbka do Nakładania Wosku

Specjalna gąbka ze wzmocnioną białą częścią służącą jako uchwyt i dodatkową delikatną porowatą żółtą częścią. Uniwersalna do nanoszenia past, wosków oraz preparatów do pielęgnacji z tworzyw sztucznych.

Cena 13,39 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AKC000186

Marka: Sonax

SONAX Gąbka do Plastików

Służy do równomiernego nanoszenia oraz do szybkiego i dokładnego rozprowadzania preparatów do pielęgnacji tworzyw sztucznych we wnętrzu samochodu. Dociera nawet do trudno dostępnych miejsc.

Cena 13,49 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: CHE000079

Marka: Sonax

SONAX PASTA CERAMICZNA 300ML 803200

Ceramiczna pasta montażowa zapewniająca długotrwałe efekt smarowania wszystkich elementów oraz powierzchni ruchomych narażonych na ekstremalne temperatury i wysokie ciśnienie.

Cena 32,15 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie