Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Rodzaj smaru
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Sonax

Produkty marki SONAX tworzone są z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Dzięki temu są niesamowicie łatwe i wygodne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

Indeks: AKC003161

Sonax

SONAX politura do szkła 250ml

Dokładnie czyści zewnętrzną szybę samochodową z uporczywych zabrudzeń, a tym samym eliminuje uciążliwe smugi po wycieraczkach.. Usuwa pozostałości po środkach zabezpieczających szybę (niewidzialnych wycieraczkach)

Cena 33,19 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KOS000523

Sonax

SONAX Xtreme Brillant Shine 750ml - quick detailer

Czy wiesz jak szybko nabłyszczyć lakier samochodowy i odzyskać kolor ? Tylko za pomocą Brilliant Shine Detailer ! Nadaje on lakierowi aksamitną gładkość i olśniewający, głęboki połysk ! Ma rewelacyjne właściwości poprawiające odpychanie wody.

Cena 33,49 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: AKC001017

Sonax

SONAX Szczoteczka do Skóry

Szczotka o ergonomicznym kształcie przeznaczona do czyszczenia gładkiej tapicerki skórzanej i tekstylnej. Dokładnie wyczyści tapicerkę zarówno na sucho jak i na mokro nie niszcząc powierzchni.

Cena 23,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Produkty marki SONAX tworzone są z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Dzięki temu są niesamowicie łatwe i wygodne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Każdy produkt ma oryginalną, opracowaną w laboratoriach firmy SONAX formułę i jest poddawany ciągłym testom, aby był jednocześnie efektywny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla Twojego samochodu.

Dla firmy SONAX ogromne znaczenie ma również środowisko naturalne i Twoje zdrowie. Dlatego też zarówno proces produkcji, jak i same produkty spełniają najbardziej rygorystyczne, unijne normy dotyczące ochrony środowiska.

Produkty firmy SONAX od wielu lat używane są przez profesjonalistów z zespołu Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes.