• Ostatnie sztuki
  • Nowy
VARTA Dynamic SLI E11 74Ah 680A P+ – Akumulator 12V (Obudowa L3) | Sklep online Galonoleje.pl

VARTA Dynamic SLI E11 74Ah 680A P+ – Akumulator 12V (Obudowa L3)

KAT03142
574012068K262
Varta
Ostatnie sztuki w magazynie
1 szt.

Adres sklepu Ilość
Białystok, ul. Hetmańska 70 1 szt.
Białystok, ul. Rycerska 1 0 szt.
Cena
419,90 zł
Ilość

Opis

VARTA Dynamic SLI E11 74Ah – Bestseller do Diesla i Benzyny

Uwaga! Tylko odbiór osobisty!

Jeśli szukasz akumulatora, który jest synonimem niezawodności i uniwersalności, VARTA Dynamic SLI E11 to strzał w dziesiątkę. Jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli w Europie, stanowiący "złoty środek" dla większości samochodów kompaktowych i klasy średniej, zarówno z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi (Diesel).

Model E11 oferuje parametry, które zapewniają spokój ducha w każdych warunkach pogodowych. Pojemność 74Ah oraz prąd rozruchowy 680A (EN) to zapas energii wystarczający do pewnego startu silnika i obsługi standardowej elektroniki pokładowej.

Technologia PowerFrame® – Moc, która trwa

Sercem tego akumulatora jest opatentowana kratka wykonana w technologii PowerFrame®. To zaawansowane rozwiązanie inżynieryjne daje VARTA przewagę nad konkurencją:

  • Wytrzymałość: Kratka jest do 66% bardziej trwała i odporna na korozję niż konwencjonalne konstrukcje odlewane czy cięto-ciągnione.

  • Przepływ energii: Specjalny wzór kratki optymalizuje przepływ prądu, zapewniając o 70% lepszą przewodność. Przekłada się to na szybsze ładowanie akumulatora podczas jazdy i wyższą moc przy rozruchu.

  • Ekologia: Proces produkcji kratek jest bardziej przyjazny dla środowiska, zużywając 20% mniej energii.

Bezobsługowość i Standard OE

VARTA Dynamic SLI E11 to produkt spełniający rygorystyczne normy OE (Original Equipment). Oznacza to, że jest to część zamienna o jakości identycznej z akumulatorami montowanymi w fabrykach samochodów. Akumulator jest całkowicie bezobsługowy – szczelna, bezpieczna obudowa nie wymaga dolewania wody przez cały okres eksploatacji.

Specyfikacja Techniczna:

  • Model: VARTA Dynamic SLI E11

  • Pojemność: 74 Ah

  • Prąd rozruchu (EN): 680 A

  • Napięcie: 12 V

  • Układ biegunów: 0 (Plus po prawej stronie)

  • Rodzaj biegunów: 1 (Standardowe czopy)

  • Strefa podłogowa (Mocowanie): B13

  • Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 278 x 175 x 190 mm (Typ L3)

UWAGA:

W przypadku zakupu nowego akumulatora należy pamiętać o zdaniu starej baterii, w przeciwnym wypadku sprzedający pobiera opłatę depozytową w kwocie:

  • 30 zł za sztukę w przypadku baterii samochodowych kwasowo-ołowiowych i akumulatorów samochodowych kwasowo-ołowiowych,
  • 35 zł za sztukę w przypadku baterii przemysłowej kwasowo-ołowiowej.

Jednak ta kwota zostanie zwrócona, gdy w ciągu 30 dni od pobrania opłaty kupujący przekaże zużyty akumulator.

Obowiązek poboru opłaty jest nałożony ustawowo: ustawa z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach ( Dz.U.79 poz.666 art.54.p.1-5,art.55p.l)

Szczegóły produktu
Varta
KAT03142
1 Przedmiot
Nowy
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Odbiór w sklepie (Galon Hetmańska) Odbiór w sklepie (Galon Hetmańska) Białystok ul. Hetmańska 70 Za darmo!
Odbiór w sklepie (Galon Rycerska) Odbiór w sklepie (Galon Rycerska) Białystok ul. Rycerska 1 Za darmo!

Producent

Zagrożenia i środki ostrożności:

Akumulator kwasowo-ołowiowy zawiera substancje niebezpieczne: żrący kwas siarkowy oraz ołów.

  • H314: Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.

  • H360: Może działać szkodliwie na płodność lub na dziecko w łonie matki.

  • H410: Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

  • P102: Chronić przed dziećmi.

  • P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

  • Ryzyko wybuchu: Podczas ładowania mogą wydzielać się gazy wybuchowe (wodór). Unikać ognia, iskier i palenia tytoniu w pobliżu akumulatora.

Utylizacja (Obowiązkowa): Zużyty akumulator jest odpadem niebezpiecznym dla środowiska. Nie wolno wyrzucać go do odpadów komunalnych. Zgodnie z ustawą, przy zakupie nowego akumulatora należy oddać stary w punkcie sprzedaży (recykling) lub uiścić opłatę depozytową.

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: CZĘ015358

Varta

VARTA Blue Dynamic D43 60Ah 540A L+ – Akumulator 12V (Lewy Plus)

Uniwersalny akumulator VARTA Blue Dynamic D43 o pojemności 60Ah i prądzie rozruchu 540A. Model ten charakteryzuje się biegunowością "Lewy Plus" (układ 1). Przeznaczony do samochodów ze standardowym wyposażeniem (bez systemu Start-Stop). Oferuje wysoką moc rozruchową dzięki technologii PowerFrame® oraz całkowitą bezobsługowość. Wymiary: 242x175x190 mm.

Cena 314,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KAT03140

Varta

VARTA Dynamic SLI D24 60Ah 540A P+ – Akumulator 12V (Prawy Plus)

Wszechstronny akumulator VARTA Dynamic SLI D24 o pojemności 60Ah i prądzie rozruchu 540A. Jeden z najpopularniejszych modeli na rynku (obudowa L2), pasujący do większości samochodów kompaktowych i klasy średniej (bez systemu Start-Stop). Oferuje wysoką moc rozruchową dzięki technologii PowerFrame®, niemiecką jakość wykonania oraz całkowitą bezobsługowość.

Cena 339,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: CZĘ017252

Varta

VARTA Dynamic SLI D47 60Ah 540A P+ – Akumulator do aut azjatyckich (D23)

Wydajny akumulator VARTA Dynamic SLI D47 o pojemności 60Ah i prądzie rozruchu 540A. Zaprojektowany specjalnie do samochodów marek azjatyckich (typ obudowy JIS D23). Wyróżnia się specyficznymi wymiarami (232x173x225 mm) oraz stopką B00 (brak dolnej listwy mocującej). Gwarantuje niezawodność, wysoką moc rozruchową i całkowitą bezobsługowość.

Cena 365,58 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KAT03139

Varta

VARTA Dynamic SLI C22 52Ah 470A P+ – Mocny Akumulator (Obudowa L1)

Wydajny akumulator VARTA Dynamic SLI C22 o podwyższonej pojemności 52Ah i prądzie rozruchu 470A. Zamknięty w kompaktowej obudowie L1 (długość 207 mm), oferuje znacznie więcej energii niż standardowe modele w tym rozmiarze. Idealny do samochodów kompaktowych z silnikami benzynowymi i bogatszym wyposażeniem elektrycznym. Bezobsługowy i niezawodny.

Cena 287,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KAT03135

Varta

VARTA Black Dynamic A13 40Ah 330A P+ – Cienkie czopy (JIS)

Specjalistyczny akumulator VARTA Black Dynamic A13 o pojemności 40Ah i prądzie rozruchu 330A. Dedykowany do małych samochodów azjatyckich (typ JIS) wymagających tzw. cienkich czopów (rodzaj bieguna 3). Idealny do modeli takich jak Daewoo Matiz, Tico, Suzuki Alto czy Daihatsu. Wymiary: 187x140x227 mm. Polaryzacja: Prawy Plus.

Cena 239,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie