MOJE AUTO Felgi Krwawe Koło 750ml - płyn do czyszczenia felg
Preparat do czyszczenia felg Moje Auto FELGI KRWAWE KOŁO, to wydajny płyn do czyszczenia z efektem „krwawej felgi”, który reaguje z silnymi zanieczyszczeniami. Usuwa uciążliwe zabrudzenia eksploatacyjne z każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych. Za pomocą płynu mycie zanieczyszczonych felg staje się szybkie i wydajne a przy tym nie ma żadnego ryzyka zarysowania.
Zalety
Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia bez rysowania,
Można stosować na wszystkich rodzajach felg – stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych,
Przywraca felgom nowy wygląd,
Tworzy efekt krwawienia.
Sposób użycia
Będziesz potrzebować:
Moje Auto Preparat do czyszczenia felg KRWAWE KOŁO
Krok 1 Upewnij się, że felga jest chłodna
Moje Auto Preparat do czyszczenia felg KRWAWE KOŁO należy stosować zawsze tylko na chłodnych felgach. Dlatego też, zanim zastosujesz preparat, upewnij się, że felgi są odpowiednio chłodne.
Krok 2 Nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię
Spryskaj równomiernie felgi preparatem Krwawe Koło. Upewnij się, że wszystkie zabrudzone powierzchnie zostały pokryte środkiem czyszczącym.
Krok 3 Odczekaj około 90 sekund
Po naniesieniu preparatu na felgi należy odczekać około 90 sekund. To czas niezbędny na to, by składniki aktywne w preparacie weszły w reakcję z zabrudzeniami. W trakcie tego czasu preparat zmieni kolor na krwistą czerwień. Pamiętaj, aby nie dopuścić do zaschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni!
Krok 4 Spłucz felgi
Po upływie 90 sekund spłucz zabrudzenia czystą wodą pod wysokim ciśnieniem. Wykonaj tę czynność z należytą dokładnością, upewniając się, że całość preparatu została usunięta.
Krok 5 Powtórz czynność jeśli to konieczne
Jeśli felgi nadal mają widoczne zabrudzenia, należy powtórzyć proces czyszczenia. W przypadki uporczywych zabrudzeń można zastosować dodatkowo szczotkę lub gąbkę.
Bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg. Skutecznie usuwa osad pochodzący z klocków hamulcowych, smołę, sól i błoto. Odtłuszcza czyszczone powierzchnie aluminiowe i stalowe, zabezpieczając przed ponownym zabrudzeniem.
Kwaśny preparat myjący przeznaczony do czyszczenia felg samochodowych. Skutecznie usuwa zaschnięte osady pochodzące z klocków hamulcowych oraz inne trudne zabrudzenia drogowe.
Nasz najnowszy płyn do mycia felg de-ironizer. W trakcie rozpuszczania i usuwania pyłu hamulcowego, śladów oleju, cząsteczek gumy oraz innych zanieczyszczeń drogowych zmienia kolor na czerwono-fioletowy.
Zaawansowana formuła bezkwasowego płynu do mycia felg wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów niezrównaną efektywnością, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do codziennej pielęgnacji felg.
Iron Hunter to gotowy do użycia preparat do usuwania cząsteczek metalicznych i lotnej rdzy. Posiada płynną konsystencję, która dba o łatwość użycia produktu zarówno podczas czyszczenia felg, jak i lakieru.
Gotowy do użycia, preparat o neutralnym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych (drobnych cząstek metalu) z powierzchni lakieru samochodowego, felg, kostki brukowej.
K2 SATINA to wyjątkowy środek do pielęgnacji deski rozdzielczej i wszystkich tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających entuzjastach autokosmetyki.
ADBL Vampire Liquid to środek do usuwania pyłu z klocków hamulcowych, rdzy lotnej oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z całego nadwozia.
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Nie zawiera kwasów - bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Wheel & Tire Cleaner to gotowy do użycia, w pełni bezpieczny dla każdej powierzchni produkt do czyszczenia felg i opon. Lekko zasadowy odczyn, odpowiednio dobrane związki zwilżające i chelatujące gwarantują skuteczność mycia.