Filtruj według
Kategorie
Cena
Klasa lepkości
Klasa jakości wg klasyfikacji API
Aprobaty
więcej... mniej
Klasa jakości wg klasyfikacji ACEA
Klasa jakości wg klasyfikacji ILSAC
Klasyfikacja olejów do silników 2- i 4-suwowych
Rodzaj oleju
Pojemność
Przeznaczenie
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Eneos

JX Nippon Oil & Energy Corporation to jeden z największych na świecie, japoński KONCERN działający w ogólnoświatowym sektorze naftowym i energetycznym.

JX Nippon Oil & Energy Corporation to jeden z największych na świecie, japoński KONCERN działający w ogólnoświatowym sektorze naftowym i energetycznym.

JX Nippon Oil & Energy Europe Limited, zajmuje się dostawami uznanych na całym świecie środków smarnych marki ENEOS dla europejskich sektorów motoryzacji i przemysłu. Nasz asortyment produktów obejmuje szeroką gamę najwyższej jakości olejów silnikowych odpowiednich do różnego rodzaju zastosowań, od sprzyjania wydajności paliwa po oleje gwarantujące wysokie osiągi oraz oleje przekładniowe i płyny hydrauliczne.

Marka ENEOS od wielu lat funkcjonuje w świecie sportów motorowych. Byliśmy pierwszą japońską firmą zajmującą się rafinacją produktów ropopochodnych, dostarczającą oleje do samochodów wyścigowych i rajdowych, biorących udział m.in. w rajdzie Paryż-Dakar, światowej klasy wyścigach Super GT, wyścigach Formuły 1 (Honda F1 Team) i wyścigu Le Mans (LEXUS TEAM Le Mans), gdzie duże prędkości i szczytowe osiągi to bezwzględna konieczność.

Opracowane z wykorzystaniem technologii rajdowej, oleje ENEOS ograniczają tarcie między podzespołami silnika, umożliwiając nie tylko uzyskanie najwyższej z możliwych wydajności silnika, ale także wyższą wydajność paliwa. Dzięki temu, technologie opracowane na potrzeby F1 umożliwiają poprawienie osiągów każdego samochodu przy jednoczesnej dbałości o środowisko i ograniczeniu zużycia paliwa.