Lista produktów producenta: EVANS

Główna zaletą płynów chłodniczych Evans jest to, że nie zawierają wody. Dzięki temu, nawet jeśli w wyniku awarii, temperatura płynu zbliża się do ok. 180 stopni Celsjusza, płyn Evans w dalszym ciągu chłodzi silnik, nie gotuje się, i nie wytwarza ciśnienia w układzie chłodzenia.

Główna zaletą płynów chłodniczych Evans jest to, że nie zawierają wody. Dzięki temu, nawet jeśli w wyniku awarii, temperatura płynu zbliża się do ok. 180 stopni Celsjusza, płyn Evans w dalszym ciągu chłodzi silnik, nie gotuje się, i nie wytwarza ciśnienia w układzie chłodzenia. Produkty są już dostępne w Polsce.


Technologia chłodzenia bez wody


Właściwości płynów Evans są szczególnie przydatne w sporcie motorowym (zwłaszcza w off-roadzie), motocyklach crossowych, enduro, ale także w silnikach pojazdów klasycznych i zabytkowych. Co istotne płyny Evans nie wymagają okresowej wymiany, i zastosowane jeden raz, rozwiązują problem przegrzewania się silników.


Bezwodne płyny chłodnicze Evans są oficjalnie stosowane m.in. przez Honda Racing World Motocross Team, fabryczny zespół Kamaz w Rajdzie Dakar.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów