BORYGO ALU FORMUŁA 5L | Sklep Online Galonoleje.pl Zobacz większe

BORYGO ALU FORMUŁA 5L

PŁY000003

Nowy produkt

Najbardziej zaawansowany technologicznie płyn do chłodnic, spełniający i przekraczający najwyższe wymagania producentów samochodowych na świecie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


39,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ5L

Więcej informacji

Płyn do chłodnic Borygo ALU

Najbardziej zaawansowany technologicznie płyn do chłodnic, spełniający i przekraczający najwyższe wymagania producentów samochodowych na świecie. Całkowicie nowa Technologia i rygorystyczne przestrzeganie surowych norm jakościowych na wszystkich etapach produkcji sprawiają, że nowy płyn chłodniczy Borygo Alu Formuła, produkowany w oparciu o glikol etylenowy jest liderem w swojej kategorii. Aluminium i jego stopy to materiały coraz częściej stosowane w budowie silników i układów chłodzenia.

Nowe Borygo Alu Formuła zapewnia doskonałą ochronę tych urządzeń przed korozją, przegrzewaniem i zamarzaniem. Nawet wyjątkowo trudne warunki eksploatacji nie obniżają zdolności tego płynu do pełnej ochrony silnika.

Płyn spełnia również wymagania bardzo surowej amerykańskiej normy ASTM D 4340, dotyczące pracy układu chłodzenia w ekstremalnie ciężkich warunkach. Tylko nieliczne płyny mogą się tym pochwalić.

Płyn spełnia wymagania dla płynów niskokrzepnących do układów chłodzenia silników spalinowych określonych Polską Normą (PN-C-40007:2000).

Posiada certyfikat na znak bezpieczeństwa i Certyfikat Zgodności.

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  BORYGO ALU FORMUŁA 5L

  BORYGO ALU FORMUŁA 5L

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: