Środki, preparaty do dekontaminacji

Środki, preparaty do dekontaminacji

Jeżeli choć trochę interesujemy się detailingiem lub po prostu zachowaniem dobrego stanu karoserii, to nie tylko znajomość kosmetyków do pielęgnacji auta jest istotna, le też wiedza o procesach zachodzących na powierzchni samochodu. Dlatego pojęcie dekontaminacji nie powinno być obce. To pojęcie określa cały proces związany z myciem samochodu z zabrudzeń, które nie zostały usunięte podczas mycia wstępnego i mycia właściwego. Tak bywa, że wizyta na myjni czy tradycyjne mycie nie wystarczy. To właśnie podczas dekontaminacji lakieru z powodzeniem usuniesz z karoserii zanieczyszczenia metaliczne,  smołę, żywicę czy asfalt. Kosmetyki do dekontaminacji poradzą sobie też z wżartymi owadami, W jednym zdaniu są to wszystkie te kosmetyki do pielęgnacji lakieru. samochodowego, które dadzą radę z zabrudzeniami trudnymi.

Środki służące temu procesowi wytwarzane są przez czołowych producentów i mają różne formy aplikacji i różne konsystencje. Współczesne preparaty charakteryzują się wydłużonym działaniem, są bezpieczne dla ludzi i przyjazne dla środowiska. Dostępne są specjalistyczne woski do auta, aktywne piany, środki w atomizerze, emulsje i wiele innych. My z naszej oferty polecamy sięgnięcie po RR CUSTOMS DEIRONIZER. Ten środek jest banalny w użyciu, a jego formułą doskonale radzi sobie w trudnymi zabrudzeniami na lakierze. EIRONIZER służy do usuwania zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z powierzchni lakierowanych oraz szklanych. Dzięki zastosowaniu substancji nawilżających, może pozostać na lakierze nawet do 30 min.

Poradzi sobie nawet z lotną rdzą, podczas jego działania, w kontakcie z zanieczyszczeniami wytwarza się efekt „krwawienia” – stad te wiemy o jego skuteczności.

W autodetailing jest jedna zasada wszystkie środki, w tym preparaty do dekontaminacji należy aplikować na czystą powierzchnię, wtedy moc preparatów jest największa.
Jeżeli wiec zmagasz się z uporczywym brudem na karoserii zapraszamy do naszego sklepu po odpowiednie środki, jak też po wiedzę jakiego typu preparat do dekontaminacji będzie najlepszy dla twojego samochodu i dla zabezpieczenia lakieru auta.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz