Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Środki, preparaty do czyszczenia felg

Środki, preparaty do czyszczenia felg

Każdy kto choć raz samodzielnie podjął się mycia samochodu, wie, która jego część jest najtrudniejsza w czyszczeniu, felgi. Mimo że nadają piękna kołom i klasy samochodom, to własnoręczne mycie felg, na których osadzają się drobinki hamulców i asfaltu bez odpowiednich preparatów do czyszczenia felg, to ogromne wyzwanie. Jednak jeśli wiesz jak i czym czyścić, to może być to wręcz banalnie proste. W doborze kosmetyków i środków do czyszczenia felg ważna role odgrywa to, z jakiego materiału felga jest wykonana i to jaką powłoką jest pokryta. Nie wszystkie środki będą nadawały się np. do felg z polerowanego aluminium, czy felg anodowanych. Przy czym przy każdym nowym środku do czyszczenia  felg, tak jak przy każdym kosmetyku do pielęgnacji samochodu i lakieru – należy pamiętać o wykonaniu testu gdzieś w niewidocznym miejscu.

Zwykły brud drogowy jest prosty do usunięcia, ale osad z hamulca zazwyczaj jest wręcz wtopiony w części felgi. Do lżejszych zabrudzeń polecamy środek sprawdzonego producenta, dostępny również w naszym sklepie ADBL Wheel Warrior 500ml - kwasowy płyn do mycia felg. Świetnie pachnie, jest banalnie prosty w użyciu i dość bezpieczny przy rozpylaniu.

Jest on świetnym przygotowaniem felg do usunięcia tego trudniejszego brudu i zastosowania środka z serii, czyli ADBL Vampire Liquid 500ml - deiroznizer do mycia felg i karoserii o neutralnym pH. Ten środek w atomizerze usunie z felg i całego nadwozia pył z klocków hamulcowych, rdzę lotną oraz inne zanieczyszczenia metaliczne. Neutralne pH sprawia, że jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni na zewnątrz auta i nie stwarza zagrożenia dla felg chromowanych czy anodowanych.

Mycie kół i felg, jeżeli ma być wykonane dokładnie wymaga więc zakupu specjalnych płynów na bazie roztworów kwasowych, wzbogaconych często o odczyny zasadowe.

Szeroką ofertę tego typu środków do konserwacji i czyszczenia felg znajdziesz na półkach naszego sklepu. Jeżeli nie wiesz na jaki produkt się zdecydować, zapoznaj się z opisami w naszym sklepie internetowym, albo porozmawiaj ze sprzedawcą.

Indeks: KOS002060

K2

K2 Pro Satina 1L - Interior dressing

K2 SATINA PRO to środek do pielęgnacji tworzyw sztucznych we wnętrzu auta. Przywraca oryginalny wygląd, zapewniając łagodny, nienarzucający się efekt lekkiego przyciemnienia i podbicia koloru.

Cena 23,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h