Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki Liqui Moly

Liqui Moly to firma powstała w 1957 z siedzibą w Niemieckim Uhlm. W Polsce przedsiębiorstwo kojarzone jest z głównie z olejami silnikowymi oraz dodatkami. Jednak w swojej ofercie posiada całą gamę produktów do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli i innych pojazdów. Swój sukces firma zawdzięcza przede wszystkim takim produktom jak dodatek czyszczący do silników diesla Diesel Spulung, płukankom silnika Engine Flush oraz olejowi silnikowemu z dodatkiem dwusiarczku molibdenu.

Produkty Liqui Moly są dostępne w ponad 80 krajach. 
• LM produkuje profesjonalne produkty w każdej gamie wyrobów. 
• oleje i smary samochodowe o oleje i smary przemysłowe 
• oleje i smary motocyklowe i do sprzętu pływającego o dodatki do paliw i olejów 
• profesjonalne urządzenia i środki chemii warsztatowej 
• kosmetyki samochodowe 

Liqui Moly jest jednym z nielicznych producentów środków i urządzeń do profesjonalnego czyszczenia układów wtryskowych i odgrzybiania klimatyzacji. 
Aktualnie produkty LM są produkowane i rozlewane tylko w dwóch fabrykach w Niemczech: w Saarluis przy granicy z Francją i Luksemgurgiem (oleje i część dodatków) i w Ulm-Lehr koło Monachium (pozostałe produkty).

Produkty marki LIQUI MOLY w sklepie GalonOleje.pl: Oleje, Filtry i Kosmetyki Samochodowe ➢ Sprawdź i Zamów Online! ➢ Białystok

Indeks: OLE000220

Marka: Liqui Moly

LIQUI MOLY LongTime High Tech 5w30 1L 9506 - olej silnikowy

Recenzje: 0

Nowoczesny olej silnikowy typu "lekki bieg" o najwyższej klasie jakości do zastosowania całorocznego. Kombinacja niekonwencjonalnej bazy olejowej opartej na technologii syntetycznej w połączeniu z najnowszymi dodatkami gwarantuje silnikowi znakomitą ochronę przed zużyciem minimalizuje zużycie paliwa i oleju oraz zapewnia szybki opływ oleju w silniku. 

Cena 59,00 zł
Więcej
DOSTĘPNY