Filtruj według
Kategorie
Cena
Klasa lepkości
Klasa jakości wg klasyfikacji API
Aprobaty
Klasa jakości wg klasyfikacji ACEA
Klasyfikacja olejów do silników 2- i 4-suwowych
Rodzaj oleju
Pojemność
więcej... mniej
Rozmiar
Waga
Rodzaj smaru
Rodzaj maszyny
Przeznaczenie
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki K2

Firma z Polski, która dostarczyła kilkaset milionów produktów do ponad 90 krajów świata? Ponad 25 lat temu wydawało się to nieprawdopodobne. Właśnie wtedy rozpoczynała się nasza przygoda z motoryzacją. Początki były skromne, ale dzięki otwartości pierwszych Klientów, udało się stworzyć markę K2.

Indeks: PŁY000424

K2

K2 Mega Grind 100g - Pasta zaworowa

K2 MEGA GRIND - innowacyjna pasta do docierania zaworów oraz gniazd zaworowych w silnikach spalinowych. Zaprojektowana z myślą o stosowaniu we wszystkich typach silników (benzynowe, diesla, LPG itp.).

Cena 17,35 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: PŁY000492

K2

K2 Off Road Chain Lube 500ml - Smar do łańcuchów

K2 Smar do łańcuchów OFF-ROAD - to wysoce wydajny smar, przeznaczony do smarowania łańcuchów oraz zębatek napędowych w motocyklach terenowych oraz quadach. Dzięki właściwościom smarująco-penetrującym, wnika we wszystkie szczeliny, chroniąc łańcuch oraz zębatki przed przedwczesnym zużyciem. Można go stosować we wszystkich typach łańcuchów, x-ring, o-ring,...

Cena 19,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS001996

K2

K2 Gravon Lite 50ml - Ceramiczna ochrona lakieru

K2 Gravon Lite to najprostsza oraz najszybsza w aplikacji powłoka ceramiczna, która zabezpieczy lakier przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Powłokę można nakładać warstwowo zwiększając ochronę z każdą kolejną warstwą nawet do 2 lat.

Cena 49,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS002636

K2

K2 Fox 150ml - Zapobiega parowaniu szyb

Antypara K2 FOX to doskonały środek do zabezpieczenia szyb i lusterka wstecznego przed zaparowaniem. Redukuje zbieranie się wilgoci i eliminuje ograniczenie pola widzenia kierowcy poprawiając bezpieczeństwo jazdy.

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: CHE000647

K2

K2 Silikon Pływający Czarny 21g - blister

Specjalistyczny silikon „pływający”. Skutecznie wypełnia nawet niewidoczne i trudno dostępne szczeliny wokół szyb, kloszy lamp, szyberdachów. Doskonale naprawia uszczelnienia drzwi i okien oraz ram okiennych.

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: AKC002105

K2

K2 Pro Scepter - Szczotka detailingowa do felg i kołpaków

K2 Scepter – wygodna w użyciu i wyjątkowo skuteczna szczotka do czyszczenia felg. Stworzona, by dokładnie usunąć brud z nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Jej misja to wydobyć brud z każdej szczeliny, w której próbuje się ukryć i doprowadzić felgę do idealnej, królewskiej czystości.

Cena 26,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h