Certyfikat jakości produktu  z branży moto jest ważny!

Certyfikaty potwierdzające jakość nadawane są produktom, które zawsze zostają poddane procedurom kontrolnym i spełniają wyśrubowane i ścisłe normy. Certyfikat jest gwarancją bezpieczeństwa i zapewnieniem od producenta, że produkt jest najwyższej klasy. W przypadku branży moto i olejów samochodowych certyfikaty jakości mają priorytet.

Certyfikowane produkty to przyjaciele samochodu.

Przecież od doskonałych jakościowo olejów silnikowych zależą m.in.:
    • jakość użytkowania auta, tu nie potrzeba wielkiego komentarza. Dobrze dobrany produkt i smarowanie to zabezpieczy silnik,
    • dbanie o środowisko naturalne. To zagadnienie jest kluczowe. Ślad węglowy, czyli emisja zanieczyszczeń ma być minimalna. Zmusza to producentów silników do konstruowania takich napędów, które będą spełniać normy Eco. Takie napędy wymagają jakościowych i nowoczesnych olejów. Producenci, tworzą nowe silniki i przekazują wybranemu twórcy nowego oleju dokładny opis spełniania wymagań. Dlatego im nowszy samochód, tym ważniejszy jest certyfikat jakości produktu olejowego,
    • wydłużanie żywotności silników i różnych komponentów samochodowych. O to współcześnie dbają producenci aut. Specyfikacje olejowe producentów oparte są o standardy międzynarodowe jak na przykład klasyfikacja ACEA. Tylko oleje z certyfikatem „doskakują” do tak wysoko postawionej poprzeczki.

Zatem dobry olej jest też swoiste poczucie bezpieczeństwa.

Po co istnieją certyfikaty potwierdzające jakość olejów?

Olej to jeden z elementów konstrukcyjnych silnika. To niezwykle ważny szczegół, którego często nie doceniamy. Kiedy zrozumiemy znaczenie i udział oleju w pracy samochodu, docenimy istnienie certyfikatów.

Bo certyfikat oleju gwarantuje odpowiednią:

    • czystość
    • lepkość,
    • w miarę przewidywalne zużycie.

Poza tym producenci pojazdów określają dokładnie swoje wymagania w kwestii smarowania. Wskazują, które środki smarne są aprobowane, a to, dla producentów· olejów wyzwanie i koszty. Dlatego certyfikują swoje produkty. Potwierdzają tym ich jakość dostosowaną do konkretnych wymagań.

Dlatego również my chcemy uzyskać każde zapewnienie producenta o jakości produktów. Dbamy o szczegóły w kwestii smarowania, bo nam, podobnie jak Tobie, nie jest wszystko jedno.

Certyfikat jakości to gwarancja spokojnej jazdy autem.

Wiele firm opracowuje oleje na licencji, która od początku obejmuje dopasowanie do określonych marek samochodowych.
Dlaczego to dla Ciebie ważne?
Przy kupnie auta z salonu, to właśnie produkty certyfikowane liczą się do gwarancji producenta wybranej marki. Certyfikaty to krok do bezproblemowych napraw.
Jako dystrybutor posiadamy całą gamę certyfikatów i jesteśmy z nich dumni. Bo jeśli certyfikat dla produktu to znak jakości, to chcemy ją gwarantować. Sprzedajemy polskie produkty, ale współpracujemy też z markami światowymi: fińskimi, czy australijskimi.
Mamy też certyfikat jakości jednego najstarszych koncernów olejowych na świecie i czujemy się wyróżnieni.
Po prostu dbamy o auta klientów, nie narażamy silników na szkody. Tak  ułatwiamy życie kierowcom, bo certyfikat jakości jest na miarę złota.

millers.jpg  Certyfikat ENEOS OILS  neste.jpg    

penrite.png   ravenol.jpg

                                                                       amsoil_kleen_flo.jpg