Filtruj według
Kategorie
Cena
Podstawa żarówki
więcej... mniej
Napięcie
Typ żarówki
więcej... mniej
Moc żarówki
Przeznaczenie
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Philips

Holenderska firma Royal Philips to lider w dziedzinie technologii oraz firma o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności.

Indeks: ŻAR000571

Philips

PHILIPS LED Ultinon Pro5000 H7 5800K - 160% 11972U50CWX2

Najwyższej jakości źródła światła LED Lumileds zapewniają światło dzienne dzięki białej wiązce o temperaturze 5800 kelwinów. Oświetlają wszystko jasno i wyraźnie, nie oślepiając kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka. Zamontuj te kompaktowe żarówki w swoim samochodzie, aby zagwarantować bardziej komfortową jazdę

Cena 499,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Holenderska firma Royal Philips to lider w dziedzinie technologii oraz firma o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności. W naszej pracy skupiamy się na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie znaczących innowacji w dziedzinach opieki medycznej, produktów konsumenckich oraz oświetlenia. Firma Philips jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, domowej opieki medycznej oraz opieki w nagłych przypadkach, a także w dziedzinie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, produktów do golenia i pielęgnacji dla mężczyzn oraz produktów do higieny jamy ustnej.