Filtruj według
Kategorie
Cena
ZAPACH
Pojemność
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Atas

ATAS to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów chemii i kosmetyków samochodowych w całej Europie.

Indeks: PŁY000276

Atas

PLAK płyn do chłodnic 5L czerwony

PLAK płyn do chłodnic 5L czerwony Najwyższej jakości płyn do chłodnic o przedłużonej żywotności do 5 lat lub 250 000 km ciągłej eksploatacji, wyprodukowany na bazie glikolu etylenowego.

Cena 36,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

ATAS to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów chemii i kosmetyków samochodowych w całej Europie. Firma została założona w 1964 roku we włoskiej miejscowości Codisotto. Obecnie produkty marki ATAS są używane w kilkudziesięciu krajach świata przez kierowców oraz profesjonalistów w warsztatach i myjniach samochodowych.

W swojej ponad 40-letniej historii firma zawsze stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produktów. To właśnie te dwa czynniki są podstawą tak dużej popularności produktów ATAS na europejskim rynku.

Najwyższa, oraz co ważne, powtarzalna jakość jest możliwa dzięki stosowaniu odpowiednich procedur i wdrożeniu systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.Innowacyjność jest z kolei efektem pracy naukowców w centrum badawczym ATAS, którzy codziennie zajmują się udoskonalaniem produktów i opracowywaniem nowych rozwiązań.

Do najbardziej znanych produktów firmy ATAS zalicza się Plak, który od wielu lat jest liderem polskiego rynku wśród preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych.