Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Menzerna

MENZERNA to numer jeden wśród producentów najwyższej jakości środków polerskich w Europie i na świecie. Uznanie w oczach profesjonalistów.

Indeks: KOS000445

Menzerna

MENZERNA Final Finish 3000 250ml

Menzerna Final Finish to lekkościerna, wykończeniowa pasta polerska nadająca powierzchni lakieru niebywałego połysku. Skutecznie niweluje niewielkie defekty lakieru, takie jak delikatne zarysowania, hologramy. Usuwa szlif o granulacji 3000.

Cena 38,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS000449

Menzerna

MENZERNA Heavy Cut 1100 - 1L - tnąca pasta polerska

Menzerna Heavy Cut Compound 1100 (wcześniejsze oznaczenie FG500) umożliwia doskonały poziom korekcji lakieru osiągany w znacznie krótszym czasie w porównaniu z innymi pastami polerskimi. Skutecznie niweluje nawet głębokie defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 1200.

Cena 132,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS000313

Menzerna

MENZERNA Super Finish 3500 1L - wykończeniowa pasta polerska

Menzerna Super Finish (106 FA) to udoskonalona wersji produktu o oznaczeniu 106 FF. Ta pasta polerska oparta na nano-technologii pierwotnie zaprojektowana została do polerowania lakierów ceramicznych stosowanych w fabrykach Mercedes Benz, jednak idealnie nadaje się do każdego rodzaju lakieru samochodowego.

Cena 199,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

MENZERNA to numer jeden wśród producentów najwyższej jakości środków polerskich w Europie i na świecie. Uznanie w oczach profesjonalistów Menzerna zyskała dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w produkcji materiałów polerskich (firma powstała w roku 1889) oraz najnowszym osiągnięciom techniki. Fabryka w Niemczech dysponuje nowoczesną linią produkcyjną, laboratoriami oraz centrum szkoleniowym. Wśród odbiorców produktów Menzerna są między innymi wielkie koncerny motoryzacyjne tj. Mercedes, VW, BMW. Produkty marki Menzerna są kolejnym potwierdzeniem znanej chyba wszystkim tezy o "niemieckiej jakości"

W Polsce produkty Menzerna zyskują coraz większą popularność, zarówno wśród profesjonalnych warsztatów, jaki i amatorów detailingu, dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do jakości, skuteczności i efektywności działania.