Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Collinite

Obsługując klientów z branży motoryzacyjnej, żeglarskiej i przemysłowej od 1936 roku Collinite wciąż przyświeca jeden cel: zapewnienie najtrwalszych i najlepszych jakościowo produktów woskujących jakie tylko można stworzyć

Obsługując klientów z branży motoryzacyjnej, żeglarskiej i przemysłowej od 1936 roku Collinite wciąż przyświeca jeden cel: zapewnienie najtrwalszych i najlepszych jakościowo produktów woskujących jakie tylko można stworzyć. Linie naszych produktów wykonywane są ręcznie, wg własnych, unikalnych receptur.
Filozofia naszej małej, rodzinnej firmy opiera się na wykorzystaniu tradycji i rozwijaniu jej do doskonałości. Woski Collinite zostały opracowane ponad 75 lat dla użytkowników, którzy nie godzili się na żaden kompromis i potrzebowali produktu najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że ten poziom udało nam się utrzymać do dziś.
Nasze środki zostały zaprojektowane dla tych, którzy nie podążają za fikcyjnymi promocjami, chwilowymi trendami, czy pozornymi obniżkami cen. Wszystkim, którzy wspierali nas przez trzy czwarte wieku, dziękujemy. A tym, którzy dopiero niedawno odkryli właściwości naszych produktów chcemy powiedzieć, że dobrze trafili.
Polepszamy wosk, polepszamy świat.