Lista produktów marki Meguiar`s

Meguiar's założony w 1901 roku jest światowym liderem w produkcji środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów. 

Meguiar's założony w 1901 roku jest światowym liderem w produkcji środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów. Nasi specjaliści spędzają wiele weekendów z pasjonatami samochodów na całym świecie wysłuchując ich potrzeb. Dzięki temu możemy wprowadzać nowe produkty i akcesoria, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających właścicieli samochodów. W ofercie firmy Meguiar's znajduje się pełna gama środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów, zaczynając od szczoteczek do wymodelowanych trudno dostępnych miejsc, poprzez ściereczki i ręczniki z mikrofibry, szampony, które nie usuwają wosku z karoserii a kończąc na ultra nowoczesnych syntetycznych woskach polimerowych.

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-36 z 88 pozycji

Indeks: KOS000220

Marka: Meguiar`s

MEGUIARS COLORX 473ML G11816

Produkt Meguiar's ColorX ® jest przetestowanym i wypróbowanym system jednofazowym, by przywrócić głęboki kolor i połysk twojemu zoksydowanemu lub zanieczyszczonemu lakierowi

Cena 57,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: G7014

Marka: Meguiar`s

MEGUIARS GOLD CLASS CARNAUBA PASTE WAX 311g G7014 - wosk

Przekonaj się sam, dlaczego Gold Class jest naszym najlepiej sprzedającym się produktem w Wielkiej Brytanii. Ta bogata mieszanka odżywek polerujących z twardą ochroną polimeru jest najbardziej zwierciadlanym i długotrwałym woskiem samochodowym w 104 letniej historii naszego przedsiębiorstwa.

Cena 119,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h